Aktualności firm stowarzyszonych

CRIDO doradzało przy przejęciu 100% udziałów w Aerosol Service

CRIDO doradzało w zakresie Corporate Finance i wsparcia prawnego przy przejęciu pełnej kontroli nad Aerosol Service Sp. z o.o. Nabycie 100% udziałów w spółce przez jej współwłaścicieli Damiana Piotrowskiego i Norberta Piotrowskiego nastąpiło w formie wykupu lewarowanego. Poza finansowaniem przeznaczonym na nabycie udziałów Aerosol Service Sp. z o.o.  pozyskał także finansowanie przeznaczone na działalność operacyjną i inwestycyjną spółki.

Aerosol Service Sp. z o.o. jest jednym z wiodących polskich podmiotów na rynku chemii gospodarczej i higieny osobistej. Przejęcie pełnej kontroli nad spółką przez Damiana Piotrowskiego i Norberta Piotrowskiego umożliwi dalszy dynamiczny rozwój spółki.

Rozpoczynamy nowy rozdział w działalności firmy. Czeka nas wiele innowacyjnych projektów, których realizacja wzmocni pozycję branżową Aerosol Service - komentuje Damian Piotrowski, prezes i współwłaściciel Aerosol Service.

W procesie przejęcia CRIDO działało jako wyłączny doradca finansowy spółki Aerosol Service Sp. z o.o. Po stronie doradcy transakcyjnego klienta wspierali: Artur Marszałkiewicz, partner zarządzający CRIDO Corporate Finance, Aleksandra Małolepsza, senior associate i Monika Olak, financial analyst. Ze strony CRIDO Legal doradzali: Mateusz Rogoziński, partner, Mateusz Walczak, senior associate i Dominika Mazur, associate. We współpracę z klientem zaangażowany był również Rafał Świeżak, partner w CRIDO.

Doradcy CRIDO wspierali nas w trakcie całego procesu przejęcia, efektywnie prowadząc negocjacje z pozostałymi dwoma udziałowcami spółki, co zakończyło się zamknięciem z sukcesem transakcji. Jednoczesne prowadzenie negocjacji z bankami oraz wspólnikami wymagało precyzji i odpowiedniego zarządzenia procesem, co się w pełni udało Arturowi Marszałkiewiczowi wraz z zespołem i doprowadziło do pozytywnego finału – dodaje Damian Piotrowski, prezes i współwłaściciel Aerosol Service.

Zespół Corporate Finance w CRIDO zajmuje się kompleksowym doradztwem transakcyjnym w trakcie procesu M&A. Wspiera też klientów w pozyskiwaniu finansowania zarówno na realizację transakcji przejęć, jak również na rozwój i inwestycje czy projekty typu project finance. Współpracuje w tym zakresie z bankami, funduszami PE i funduszami specjalistycznymi. W zależności od projektu i potrzeb klienta zespół Corporate Finance współpracuje z doradcami podatkowymi z CRIDO i prawnikami z CRIDO Legal.

***

O CRIDO - Zapewniamy przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe. Pomagamy rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł.  Zaangażowanie i praca naszego zespołu zostały wielokrotnie docenione. Zajmujemy najwyższe pozycje w rankingach doradców podatkowych oraz firm wspierających działalność B+R i innowacje.  

Więcej informacji na: crido.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!