Wydarzenia

Crédit Agricole Bank Polska dołącza do francuskiej reprezentacji na Forum IMPACT'24

Credit Agricole Bank Polska razem z L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie, Grupą Saint-Gobain w Polsce, Sodexo Polska, Econocom, Renault Polska i wraz z marką Sekurit Saint-Gobain Hanglas Polska będzie partnerem stoiska CAFE FRANCE na IMPACT, które będzie miejscem spotkań wszystkich uczestników Forum i promocji francuskich innowacji.

W pierwszy dzień wydarzenia w godz. 15.15 – 15.30 będą mieli Państwo okazje uczestniczyć w 15-minutowych rozmowach z Damianem Ragan, Wiceprezesem Zarządu Credit Agricole Bank Polska, a w godz. 16:15 – 16:30 z Jędrzejem Marciniakiem, Wiceprezesem Zarządu Credit Agricole Bank Polska.

Grupa Crédit Agricole jest jedną z 10 największych instytucji finansowych na świecie. Obecnie funkcjonuje w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 52 miliony klientów.

Credit Agricole Bank Polska jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce, który wyróżnia się na rynku budowaniem trwałych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwem oraz przyjazną obsługą. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Oferuje całą gamę produktów i usług bankowych, a także usług ubezpieczeniowych i assistance.

Kluczowe informacje o Credit Agricole Bank Polska:

  1. 2 mln klientów
  2. 28,6 mld zł depozytów i środków klientów w zarządzaniu
  3. 265 placówek własnych/170 placówek partnerskich
  4. 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Rankingu Odpowiedzialnych Firm
  5. Tytuł Forbes Poland’s Best Employer przez cztery lata z rzędu

Więcej informacji: Bank Credit Agricole - Credit Agricole (credit-agricole.pl)

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!