Aktualności firm stowarzyszonych

Comarch i firma WINDTRE wprowadzają na włoski rynek opaskę do zdalnego monitoring stanu zdrowia pacjentów

Comarch Italia i firma telekomunikacyjna WINDTRE wprowadziły na rynek włoski inteligentną opaskę na rękę Comarch ConTe ze zintegrowaną kartą SIM WINDTRE. Urządzenie zapewni bezpieczeństwo starszym i niepełnosprawnym pacjentom oraz umożliwi opiekunom zdalne monitorowanie stanu ich zdrowia. Dodatkowo opaska umożliwia wykonanie połączenia telefonicznego.

- Jednym z celów WINDTRE jest bycie blisko ludzi dzięki technologii integracyjnej, która może ułatwić im codzienne życie - mówi Stefano Fioravanzo, dyrektor działu B2C New Business, Security, Advertising & Partnership w WINDTRE. Dlatego z radością potwierdzamy naszą współpracę z Comarch Italia. Naszym celem jest zapewnienie chorym pacjentom i ich opiekunom dodatkowego wsparcia dzięki łączności WINDTRE, połączonej z łatwym w obsłudze, intuicyjnym urządzeniem inteligentnym.

- Jest to dla nas ważny krok milowy - dodaje Kamila Niekraszewicz, Country Manager w Comarch Italia. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie od pracowników służby zdrowia, którzy wybrali nasze opaski dla swoich pacjentów. Możliwość bezpośredniego dotarcia do opiekunów i pacjentów jest dla nas wartością dodaną i jesteśmy dumni, że możemy to robić we współpracy z firmą WINDTRE.

Comarch ConTe regularnie mierzy bicie serca użytkownika, jest wyposażony w czujnik upadku i GPS, co pozwala opiekunowi monitorować, lokalizować i docierać do osoby noszącej opaskę. Zintegrowana karta SIM WINDTRE umożliwia komunikację w obie strony, co oznacza, że połączenia można nawiązywać i odbierać za pomocą opaski, bez konieczności korzystania z telefonu lub dodatkowych aplikacji.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!