Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Comarch ERP Egeria w Agencji Badań Medycznych

System Comarch zostanie wdrożony w Agencji Badań Medycznych. Instytucja będzie korzystać ze zintegrowanego systemu Comarch ERP Egeria w zakresie prowadzenia gospodarki finansowej i obsługi księgowej, płacowo-kadrowej, finansowej oraz zarządczej (planistycznej). 

Umowa pomiędzy Comarch Polska SA, a Agencją Badań Medycznych została podpisana 10 lipca 2023 r. Wdrożenie systemu będzie przebiegać w dwóch turach, czas trwania: I tura - 23 tyg., II tura - 43 tyg. Dodatkowo będzie świadczona usługa serwisowa przez okres 36 miesięcy. Całkowita wartość projektu wyniesie ponad 6,8 mln złotych. 

Zgodność systemu z przepisami prawa 

Comarch ERP Egeria posiada budowę modułową, która umożliwia elastyczną konfigurację procesów i przystosowanie systemu do zmian zachodzących w organizacji. System jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawa i stale aktualizowany. Jest to istotne w przypadku Agencji Badań Medycznych, która zapewnia rozwój badań w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.   

System pozwoli na standaryzację i optymalizację procesów. Bieżąca analiza danych w poszczególnych obszarach funkcjonalnych zwiększy efektywność działania jednostki oraz usprawni wykorzystanie jej zasobów. Użytkownicy i administratorzy systemu otrzymają wsparcie techniczne i konsultingowe razem z cyklem szkoleń przeprowadzonych przez firmę Comarch. 

O systemie Comarch ERP Egeria 

Comarch ERP Egeria jest narzędziem, które wspomaga i usprawnia zarządzanie instytucjami oraz oferuje wszechstronne wsparcie w procesach podejmowania decyzji, niezbędnych do funkcjonowania jednostek sektora publicznego. Comarch ERP Egeria dla instytucji administracji publicznej to oprócz oprogramowania, także wiedza dotycząca specyfiki sektora, zdobyta podczas realizacji wielu projektów w jednostkach publicznych. 

 

O Comarch  

Comarch został założony w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest jedną z największych firm informatycznych w Europie i prowadzi projekty dla czołowych marek z Polski i świata  
w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone.  

Firma zajmuje wysokie pozycje w rankingach analityków IT m.in.: Gartnera, Truffle 100, TOP 200 „Computerworld”, IDC, Polskiej Akademii Nauk, EU Industrial R&D Investment Scoreboard. Corocznie Comarch inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów   
w projekty innowacyjne. W 2019 roku nakłady na prace R&D wyniosły 230 mln zł. Obecnie zatrudnia ponad 6 500 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach od Australii i Japonii przez Bliski Wschód oraz Europę aż po obie Ameryki.  

www.comarch.pl 

 

Kontakt 
media(@)comarch.pl  

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!