Aktualności firm stowarzyszonych

Ceetrus Polska wspiera foundrising i udostępnia w obiektach Skarbonki Dobra

Klienci osiemnastu centrów i galerii handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska mogą łatwo i bezpiecznie przekazać datek wybranej fundacji pożytku publicznego. Dzięki współpracy Ceetrus ze startupem BeterPOS w obiektach handlowych zostały postawione cyfrowe „Skarbonki dobra”, które umożliwiają bezgotówkowe przekazanie środków na cele charytatywne.

Projekt „Skarbonka dobra” powstał w ramach współpracy Ceetrus ze startupem BeterPOS, autorem wykorzystywanej przez urządzenia platformy Donateo. Rozwiązanie w intuicyjny i prosty sposób prowadzi użytkownika przez proces płatności na rzecz wybranej fundacji. Niewielkie urządzenia działają na podobnej zasadzie, jak szeroko znane biletomaty i umożliwiają przekazanie datku na wybraną organizację pożytku publicznego.

„Skarbonki dobra” na początku grudnia 2020 roku pojawiły się w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. Urządzenia są dostępne dla klientów w godzinach pracy obiektów.

– Klienci naszych centrów i galerii handlowych chętnie angażują się w akcje CSR wspierające lokalne społeczności i osoby potrzebujące. Liczę na to, że „Skarbonka dobra” ułatwi działania charytatywne wszystkim, którzy zdecydują się przekazać datek wybranej organizacji pożytku społecznego. Dzięki skarbonce nasi klienci mogą w dowolnej chwili wesprzeć wybraną organizację, nie czekając na spotkanie z wolontariuszem – mówi Agnieszka Gutowska, dyrektor marketingu, lider komunikacji i CSR w Ceetrus Polska.

Dzięki „Skarbonkom dobra” klienci centrów i galerii handlowych mogą przekazać charytatywne datki na fundacje i organizacje społeczne działające w kilku obszarach, m.in. pomoc dzieciom, rodzina i pomoc społeczna, ochrona zdrowia oraz ekologia.

Program „Skarbonka dobra”, w ramach którego Ceetrus udostępnia urządzenia wyposażone w platformę Donateo w centrach i galeriach handlowych, wpisuje się w realizację firmowej strategii CSR o nazwie „Carbon Neutral i Territory Positive (C- T+)”. Celem akcji „Skarbonka dobra” jest integracja i angażowanie lokalnych społeczności.

***

INFORMACJE DODATKOWE:

O Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska sp. z o.o. działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe oraz biura. Więcej informacji na www.ceetrus.pl, www.landbankceetrus.pl oraz www.linkedin.com/company/ceetrus-poland.  

Kontakt dla mediów:
Agnieszka Kropiwiec
Public Relations Centrów Handlowych Auchan |agnieszka.kropiwiec(@)redcomm.pl |22 633 06 78

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!