Podsumowanie wydarzeń

CCIFP rozwija biznes w Tunezji

<p style="text-align: justify;">Lilla Bacha, Starszy doradca Centrum Rozwoju Biznesu we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej (CCIFP) była gościem Poranka z Eksportem, organizowanego 10 kwietnia b.r. przez Centrum Promocji Eksportu (CEPEX) w Tunisie. W trakcie spotkania rozmawiano o możliwościach wymiany handlowej i rozwoju na rynkach Polski, Czech i Węgier. Uczestniczyło w nim ponad 30 tunezyjskich przedsiębiorców zainteresowanych zagranicznymi rynkami.</p>

>

Podczas spotkania, przedstawicielka CCIFP dokonała prezentacji polskiego rynku, sektorów dynamicznie rozwijaj?cych się, a także przedstawiła perspektywy i możliwości wymiany gospodarczej i współpracy między Polsk? a Tunezj?. Relacja z tego wydarzenia została opublikowana przez pierwszy kanał tunezyjskiej telewizji.

[youtube_sc url="https://youtu.be/4aDXtL9yjk4?t=8m5s" start="486"]

Firmy z krajów francuskojęzycznych, szczególnie w Afryce Północnej, dopiero badaj? możliwość współpracy z krajami takimi jak Polska, dlatego też CCIFP stara się dostarczyć im szczegółowych informacji na temat możliwości rozwoju biznesu i być pierwszym źródłem kontaktu.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!