COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Partnerzy  •  Izba

CCIFP partnerem projektu "Bezpieczny powrót do pracy w warunkach nowej normalności"

Projekt "Bezpieczny powrót do pracy w warunkach nowej normalności" to inicjatywa zaproponowana przez trzy duże firmy z sektora HR: Randstad, Adecco Group oraz Manpower Group, powstała w odpowiedzi na bieżące potrzeby firm i instytucji w zakresie przygotowania miejsc pracy do powrotu pracowników po okresie przymusowej pracy zdalnej. 

W obliczu światowego kryzysu wywołanego przez pandemię COVID-19 wypracowane zostały wytyczne dotyczące nie tylko zachowań w miejscach publicznych, ale i w przestrzeni szeroko rozumianego miejsca pracy. Przygotowanie odpowiednich procedur umożliwiających wykonywanie obowiązków służbowych z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa i wymaganych norm higieny pracy to kluczowe wyzwania dla firm. 
"Bezpieczny powrót do pracy w warunkach nowej normalności" ma na celu zebranie i rekomendowanie najlepszych praktyk ułatwiających przejście przez proces przygotowania miejsc pracy i dostosowania do wszelkich norm bezpieczeństwa.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza dołączyła do grona instytucji partnerskich projektu.

 

STRONA PROJEKTU

Przydatne linki

Bezpieczny powrót do pracy w warunkach nowej normalności - ogólnoświatowy projekt ponad podziałami

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Total zmienia się w TotalEnergies

Na zwyczajnym i nadzwyczajnym zgromadzeniu wspólników firmy Total akcjonariusze przyjęli, niemal jednogłośnie, uchwałę o zmianie nazwy firmy z Total...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!