CCIFP na IMPACT'22 - 2 dni debat, inspiracji, networkingu

CCIFP po raz kolejny była obecna na wyjątkowym wydarzeniu jakim jest IMPACT'22, który tym razem odbył się w Poznaniu. Stworzyliśmy w trakcie 2 dni trwania forum specjalną przestrzeń CCIFP, na której promowaliśmy firmy francuskie i polskie tworzące naszą organizację, a także francuskie inwestycje nad Wisłą. Na kongresowej scenie w dyskusji otwierającej, „Addressing the state of the world. The time for rebuilding”, pojawili się m.in. Yuval Noah #Harari, Peter Bakenecker oraz Przemek Gdanski, a goście konferencji mogli wysłuchać także wystąpień Erin Meyer, Carl Bildt, Alina Polyakova, Anity Włodarczyk czy profesora Bogdana de Barbaro.

Pośród 19 ścieżek tematycznych takich jak #digital future, #green economy, #mentalhealth czy #mobility, dużo przestrzeni poświęcono również kwestii #women #empowerment.

Monika Constant, Dyrektor Generalna CCIFP wzięła udział w debacie dotyczącej diversity w biznesie. Uczestnicy zastanawiali się więc, co firmy mogą zrobić, by różnorodność nie była tylko chwytliwym sloganem, ale filarem ich działania. Jak realizować cele związane z diversity?  Monika Constant, krótko podsumowała: „Być otwartym, promować, wspierać i nie bać się samemu pokazywać tego typu przykładów – być samemu autorytetem i liderem”.
W rozmowie udział wzięły również Agnieszka Maciejewska, Justyna Bartnik, Justyna Lach oraz Monika Fill.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z debaty oraz do udziału w kolejnej edycji wydarzenia już za rok.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!