Izba

CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

CCIFP wraz z firmami stowarzyszonymi po raz kolejny planuje obecność na Forum Ekonomicznym w Karpaczu - największym wydarzeniu gospodarczym w Polsce.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zamierza wrócić na Forum Ekonomiczne, które już w ubiegłym roku przeniosło się z Krynicy do Karpacza. Organizowane przez Fundację Instytut Studiów Wschodni wydarzenie od wielu lat przyciąga przedstawicieli biznesu z Polski i innych krajów europejskich, a także kluczowych polityków, w tym Prezydentów, Premierów i ministrów z Polski i zagranicy, jak również liczne grono dziennikarzy. Tematem głównym wydarzenia, które odbędzie się w dniach 7-9 września jest "Europa w poszukiwaniu przywództwa". Debaty skoncentrowane będą wokół kilkunastu ścieżek tematycznych, w takich obszarach jak: biznes i zarządzanie, bezpieczeństwo, zdrowie, makroekonomia, eksport, polityka międzynarodowa, czy zrównoważony rozwój.

CCIFP, wzorem lat ubiegłych chce przygotować specjalny pawilon CAFE FRANCE, który mamy nadzieję stanie się jednym z centralnych punków spotkań uczestników Forum, gdzie przy francuskich croissantach i kawie toczyć będziemy rozmowy na tematy ważne z puntu widzenia biznesu i rozwoju polskiej gospodarki.

Ponadto chcemy zorganizować kilka paneli dyskusyjnych skoncentrowanych na takich zagadnieniach jak:

  • polsko-francuska współpraca gospodarcza
  • transformacja ekologiczna
  • zrównoważone rolnictwo
  • ochrona zdrowia

Najważniejszych uczestników Forum zaprosimy na Wieczór francuski, nieformalny, koktajlowe spotkanie, które będzie okazją do nawiązania relacji z wyselekcjonowanymi gośćmi. 

Cała nasza obecność będzie na bieżąco relacjonowana w kanałach CCIFP, a także promowana w mediach, wśród partnerów instytucjonalnych i kluczowych interesariuszy. 

Zapraszamy wszystkie firmy zrzeszone w CCIFP do udziału w tym wydarzeniu i budowania wspólnie z nami francuskiej obecności na Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Przewidujemy liczne możliwości partnerstwa, w tym obecność w panelu dyskusyjnym, indywidualne spotkania, czy prezentację na Cafe France w trakcie trwania Forum.

Zapraszamy do rozmowy na temat szczegółów współpracy z Joanną Jaroch-Pszeniczną, Wicedyrektorem CCIFP.

KONTAKT: Joanna Jaroch-Pszeniczna, joanna.jaroch(@)ccifp.pl, tel. 507 121 268.

Zobacz relację z naszej obecności w Krynicy w 2018 roku. 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!