Izba

CCIFP będzie obecna na IMPACT'21 w Poznaniu

Bądźcie z nami na IMPACT w Poznaniu. Już 27-28 października zapraszamy na jedno z największych wydarzeń gospodarczych jesieni!

Francusko-Polska Izba Gospodarcza będzie po raz kolejny partnerem konferencji IMPACT, która w dniach 27-28 października odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów w Poznaniu. 

Ponad 400 speakerów, w tym Hillary Clinton, premier Mateusz Morawiecki, Tadeusz Kościński, Michał Kurtyka, Mathias Wikström, Zygmunt Solorz, czy Michał Sołowow, rozmawiać będą w obrębie aż 16 obszarów tematycznych.

Impact’21 to miejsce wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji toczonych na styku biznesu, polityki, nauki i nowoczesnych technologii. Szerokie grono ekspertów pozwala na wielopoziomową dyskusję i stwarza szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się kluczowe w budowie potencjału rozwojowego polskiej gospodarki.

Scena Impact to również przestrzeń do prezentacji raportów i pomysłów oraz ich omawiania w gronie ekspertów, praktyków i przedstawicieli startupów. W ramach październikowego wydarzenia, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki Nagrody Gospodarczej money.pl – prestiżowe odznaczenia dla najważniejszych osób i firm w polskiej gospodarce.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej, a będzie można je śledzić na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz na dedykowanej platformie Impact.

CCIFP po raz kolejny zostało partnerem wydarzenia, w którego trakcie przygotujemy:

- udział w debacie "Rozważanie roli wodoru w osiągnięciu neutralności węglowej do 2050", 28.10.2021, godz. 12:55 - 13:15

- debatę z udziałem firm stowarzyszonych pt. Zrównoważony rozwój w biznesie – konieczność, obowiązek, szansa?,  28.10.2021, godz. 14:15 - 14:35

- strefę networkingową CCIFP, która będzie przestrzenią do rozmów i nawiązywania kontaktów z pozostałymi uczestnikami IMPACTU

Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w wydarzeniu, które będzie nie tylko okazją do zdobycia nowych kontaktów, ale przede wszystkim do wymiany doświadczeń i inspiracji w wielu obszarach kluczowych dla biznesu.
 

WIĘCEJ INFORMACJI I REJESTRACJA >>>
 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!