Podsumowanie wydarzeń

CAP PECO w Warszawie

<p style="text-align: justify;">Cap PECO to cykliczne spotkanie reprezentantów regionalnych izb handlowych z Francji, które ma na celu przybliżyć dany rynek Europy Środkowo-Wschodniej, by zachęcić francuskie firmy do inwestowania. Tym razem spotkanie to odbędzie się w Warszawie, a gospodarzem jest CCIFP.</p>

>

W spotkaniu udział weźmie ponad 15 przedstawicieli francuskich izb. W programie jest między innymi zwiedzanie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Puławach, wykłady na temat rynku IT lub dóbr luksusowych w Polsce, a także udział w RDV Biznesu 5 listopada. Podczas RDV również i Państwo będ? mieli okazję spotkać reprezentantów izb, by porozmawiać z nimi o perspektywach rozwoju firm francuskich na polskim rynku.

6 listopada reprezentacja Izb wraz z CCIFP uda się na wizytę do Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Puławach. Zwiedzimy zakłady azotowe, a także spotkamy się z przedstawicielami miasta Puławy, którzy opowiedz? o możliwościach inwestycyjnych na ich terenie. Jesli chc? Państwo dołaczyć do reprezentacji i zwiedzić SSE w Puławach prosimy o zgłoszenie się do Nadii Bouacid, nadia.bouacid(@)ccifp.pl do dnia 11.10.2013 r.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!