Aktualności firm stowarzyszonych

Business Process Outsourcing – 1. miejsce Rödl & Partner w rankingu Book of Lists

<p style="text-align: justify;"><span style="font-size: small;"><strong>W rankingu Book of Lists, Rödl &amp; Partner zajął 1. miejsce za usługi oferowane w ramach Business Process Outsourcing (w kategorii średnie przedsiębiorstwa). </strong></span></p>

>

Ranking firm oferuj?cych Business Process Outsourcing uwzględnia zarówno usługi takie jak outsourcing księgowości jak i outsourcing kadr i płac, a także np. outsourcing usług sekretarskich i administracyjnych.

- Jak potwierdza ranking Book of Lists w kategorii firm oferuj?cych BPO jesteśmy liderem na polskim rynku zarówno pod względem outsourcingu księgowości, jak i outsourcingu kadr i płac. Nasz? pierwsz? pozycję wypracowaliśmy na bazie wielu czynników. Jesteśmy organizacj? międzynarodow?, a w Polsce działamy już od ponad 20 lat. Dzięki temu posiadamy bardzo bogate doświadczeni oraz wysoko wykwalifikowan? kadrę – w skład naszych zespołów wchodzi aż 75 certyfikowanych księgowych. Ale najważniejsze jest to, że nasz? misj? jest wspieranie biznesu. A dla nas biznes to ludzie, którzy go prowadz?. To ich czas i środki chcemy zaoszczędzić, aby mogli skupić się na prowadzeniu swojej głównej działalności. U nas każdy klient jest w centrum uwagi. Dlatego też jesteśmy wszędzie tam, gdzie s? w Polsce nasi klienci   - w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu. Klienci doceniaj? także to, że poza outsourcingiem księgowości, jak i outsourcingiem kadr i płac, możemy zaoferować im audyt finansowy, doradztwo prawne, doradztwo podatkowe, a także biznesowe. Te wszystkie czynniki sprawiaj?, że jeśli chodzi o Business Process Outsourcing jesteśmy liderem na rynku – Liliane Preusser, Partner odpowiedzialny w Rödl & Partner za Business Process Outsourcing .

Publikacja „Book of Lists” – jest to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy w postaci rankingów, uszeregowanych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki (70 list rankingowych z 9-u różnych sektorów). W 2014 roku publikacja w wersji drukowanej ukazała się po raz 19-sty. Wydawc? „Book of Lists” jest Valkea Media.

Rödl & Partner świadczy profesjonalne usługi: audytu, consultingu, doradztwa prawnego, doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości oraz outsourcingu kadr i płac. Posiadamy 94 biura w 43 krajach. W Polsce działamy od 1992 r. w naszych biurach w 6 lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!