Aktualności firm stowarzyszonych

BSJP z mocną pozycją w Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”

Jest nam bardzo miło poinformować, że kancelaria BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. znalazła się w zestawieniu 18. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych, w którym redakcja dziennika „Rzeczpospolita” wyróżnia największe firmy prawnicze w Polsce.

Kancelaria BSJP uplasowała się na 16 miejscu według liczby adwokatów i radców prawnych oraz 25 miejscu według liczby prawników ogółem. W tegorocznej edycji do rywalizacji w klasyfikacji wielkościowej rankingu kancelarii prawniczych stanęła rekordowa liczba ponad 300 zespołów.

Od kilku lat kancelaria BSJP wyraźnie rośnie w siłę, rokrocznie wzmacniając swoje szeregi. W 2019 roku do kancelarii dołączyli nowi partnerzy, mi.in. dr Ewa Boryczko, która do tej pory kierowała zespołem kancelarii BMSP. Dzięki doświadczeniu jej zespołu poszerzyliśmy zakres usług o specjalizację BSJP French, w ramach której wspieramy podmioty francuskie działające w Polsce. Podobnie było w przypadku wcześniejszego połączenia sił z nowym wspólnikiem Dagiem Nilssonem, czego skutkiem było utworzenie praktyki BSJP Nordic, oferującej absolutnie unikalny know-how w zakresie doradztwa prawnego spółek z regionu krajów nordyckich. Wydaje się, że przy rosnącym zapotrzebowaniu na profesjonalne, wysokospecjalistyczne usługi prawne trend systematycznego powiększania zespołów będzie się utrzymywał – komentuje Maciej Prusak, adwokat i Partner w kancelarii BSJP.

Więcej informacji na temat kancelarii BSJP udzieli Państwu mec. Maciej Prusak (maciej.prusak(@)bsjp.pl, T +48 609 293 810).

Kontakt w sprawach marketingu: Aleksandra Siech (aleksandra.siech(@)bsjp.pl, T +48 58 340 43 85).

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!