COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych

Broszura Rödl & Partner o podatkowych sposobach na skutki koronawirusa

Broszura „TOP 10 podatkowych możliwości złagodzenia skutków pandemii COVID-19.

Jakie pytania powinny sobie zadać zarządy?” zawiera przykłady działań wpływających na poprawę płynności finansowej przedsiębiorstw. Ponadto eksperci Rödl & Partner wskazują obszary, które warto zweryfikować pod kątem możliwych do podjęcia działań, a także przedstawiają praktyczne wskazówki dotyczące terminów i ryzyk.

Publikacja to przydatne źródło wiedzy dla przedsiębiorców, którzy w wyniku spowolnienia gospodarczego spowodowanego pandemią COVID-19, borykają się z utratą zleceń, opóźnieniami w zapłacie należności, trudnościami w pozyskaniu finansowania czy nawet koniecznością wstrzymania działalności. Doradcy podatkowi w przystępny sposób przedstawiają sposoby wykorzystania dopuszczonych przez przepisy rozwiązań, które mogą wzmocnić finanse przedsiębiorstw. Wykorzystanie narzędzi, które przewidziane zostały przez przepisy podatkowe stanowi niezwykle istotny, dotychczas być może niedoceniany, czynnik, na który warto zwrócić uwagę w bieżącej działalności.

 

Darmową broszurę można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej Rödl & Partner: https://www.roedl.pl/pl/media/nasze-publikacje/broszury/top-10-podatkowych-mozliwosci-zlagodzenia-skutkow-pandemii-covid-19.

 

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, business process outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 49 krajach i ma 109 biur, w których pracuje  5120 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Kontakt

Anna Śliwińska

T   +48 22 696 28 00

M   +48 602 380 276

anna.sliwinska(@)roedl.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!