COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Analizy i badania

Branża nieruchomości komercyjnych w dobie pandemii

Data: 23 kwietnia 2020 r., godz. 14:00 - 15:00

ZAREJESTRUJ SIĘ


Zapraszamy do udziału w webinarium KPMG „Branża nieruchomości komercyjnych w dobie pandemii, obecna sytuacja, perspektywy i dostępne rozwiązania”.
 
Rynek nieruchomości zarówno w Polsce, jak i w krajach europejskich w istotny sposób odczuwa skutki pandemii COVID -19. Ograniczenia w zakresie przemieszczania się i prowadzenia handlu, a także wzrost znaczenia pracy zdalnej w istotny sposób wpływają lub wpłyną na rynek nieruchomości komercyjnych. Zaproponowane rozwiązania w ramach tarczy antykryzysowej oraz finansowej są także dostępne dla sektora nieruchomości. Do dyspozycji pozostają również inne mechanizmy już istniejące.

W ramach webcastu porozmawiamy o potrzebach sektora, wskażemy praktyczne rozwiązania finansowe i podatkowe wynikające z tarczy i innych dostępnych instrumentów, zaprezentujemy w jaki sposób pandemia COVID-19 może wpłynąć na wycenę aktywów oraz krótko omówimy sytuację w innych państwach Unii Europejskiej

Webcast "Branża nieruchomości komercyjnych w dobie pandemii, obecna sytuacja, perspektywy i dostępne rozwiązania" odbędzie się 23 kwietnia 2020 r., w godz. 14:00 - 15:00.

  • Spotkanie z ramienia KPMG w Polsce poprowadzą
  • Katarzyna Nosal-Gorzeń, partner, Dział Doradztwa Podatkowego, zespół Tax M&A
  • Tomasz Jobda, starszy menedżer, Dział Doradztwa Podatkowego, zespół Tax M&A
  • Anna Sińczuk, partner, Dział Doradztwa Podatkowego, zespół Tax CTA
  • Tomasz Wiśniewski, partner, Dział Deal Advisory, szef zespołu wycen w Europie Środkowo-Wschodniej 

Goście specjalni

  • Marcin Juszczyk, CFO/CIO, Capital Park S.A.
  • Pierre Kreemer, partner, Real Estate and Infrastructure Leader, KPMG w Luksemburgu 
  • Do Państwa dyspozycji na czacie pozostaną eksperci z Działu Doradztwa Podatkowego w KPMG w Polsce: Jarosław Nóżewski oraz Konrad Zawrotniak.   

Rejestracja

Do udziału zapraszamy przede wszystkim właścicieli spółek, przedstawicieli zarządu, dyrektorów ekonomicznych, dyrektorów finansowych, osoby z działów controllingu, księgowych i wszystkich, którzy zainteresowani są tematyką wpływu pandemii na sytuację w sektorze nieruchomości komercyjnych.

W celu rejestracji na webcast, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 23 kwietnia 2020 r.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora. Uprzejmie informujemy, ze zgłoszenia od podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną wobec KPMG nie będą przyjmowane. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

***

Bądź dobrze poinformowany

Zapoznaj się z publikacjami dotyczącymi bezpieczeństwa biznesu w czasie pandemii COVID-19 oraz sprawdź, jak eksperci KPMG mogą wspierać Twoją firmę w tym trudnym czasie.

Lista usług KPMG dotycząca rozwiązań dla biznesu w czasie pandemii znajduje się na stronie kpmgspot.pl.

Masz pytanie? Zamów rozmowę z ekspertem wysyłając e-mail na adres: mampytanie@kpmg.pl.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!