Aktualności firm stowarzyszonych

Branża dziecięca w rozkwicie – KIDS’ TIME 2018

<p style="text-align: justify;"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;"><strong>Na przełomie ośmiu ostatnich lat Kids’ Time zyskał miano największej wystawy branży dziecięcej w Europie Środkowo – Wschodniej i jednej z najważniejszych na świecie. Targi organizowane są w formule Business to Business. Tegoroczna edycja odbędzie się od 21 do 23 lutego w Targach Kielce.</strong></span></p>

>

IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME nazywane s? „kreatorem rynkowych nowości”. To tutaj debiutuj? nowe marki, ale też produkty. Każdego roku w czasie imprezy organizowane s? merytoryczne spotkania. Dzięki wsparciu partnerów, Targi Kielce goszcz? najlepszych specjalistów z całego świata. Do tej pory KIDS’ TIME odwiedziły takie branżowe autorytety jak dr Maria Costa z European Institute of Children’s Products and Leisure, czy światowa specjalistka w dziedzinie trendów zabawkarskich – Reyne Rice.

Minione targi KIDS’ TIME zapisz? się w historii Targów Kielce, jako niezwykle udane. Wystawa, która odbywała się od 23 do 25 lutego 2017, zgromadziła 474 firmy z 17 krajów świata, takich jak: Belgia, Chiny, Chorwacja, Czechy, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Rosja, Ukraina, USA, Szwecja, Słowacja, Turcja i Wielka Brytania. Wydarzenie, o ł?cznej powierzchni 16 292 mkw, zajęło wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo–kongresowego. Ofertę producentów i dystrybutorów: wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych obejrzało blisko 7000 branżowych zwiedzaj?cych.

Szczegóły wydarzenia dostępne s? na stronie:

www.kidstime.pl

Menedżer projektu
Aldona Matla
+48 41 365 12 21
matla.aldona@targikielce.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!