Aktualności firm stowarzyszonych

BNP Paribas Real Estate skorzysta z wiedzy doświadczonej ekspertki

Do zespołu BNP Paribas Real Estate Poland dołączyła Agnieszka Witkowska. Jako Konsultant z kilkunastoletnim doświadczeniem w wynajmowaniu nieruchomości komercyjnych weźmie pod swoje skrzydła m.in. budynki biurowe Green2Day we Wrocławiu czy Atrium Tower w Warszawie.

Firma doradcza działająca na rynku nieruchomości wzmacnia struktury i powiększa grono ekspertów do którego dołączyła Agnieszka Witkowska. Agnieszka posiada kilkunastoletnie doświadczenie rynkowe i jest specjalistką w zarządzaniu wynajmem różnych typów nieruchomości komercyjnych, a także całych portfeli. Wcześniej, pracując między innymi dla renomowanych polskich i zagranicznych instytucji bankowych czy ubezpieczeniowych, doradzała w kwestiach związanych ze strategiami najmu, negocjacjami i renegocjacjami kontraktów, a także wspierała projekty mające na celu optymalizację kosztów wynajmu powierzchni.

Ostatnie dwa lata zmieniły oblicze rynku nieruchomości, ale też przyspieszyły wiele zmian, które pewnie gdyby nie pandemia, nie zadziały by się w tak szybkim tempie. Zmieniły też podejście najemców i inwestorów, a wielu z nich zweryfikowało swoje plany. Naszym zadaniem jest odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów, a by robić to na prawdę dobrze, inwestujemy w osoby takie jak Agnieszka, doświadczone i myślące nieszablonowo, dlatego też Agnieszka będzie świetnym wsparciem dla zespołu.

Michał Pszkit, Head of Property Management, BNP Paribas Real Estate Poland

Agnieszka Witkowska, będzie odpowiedzialna za świadczenie kompleksowych usług doradczych dla najemców i właścicieli nieruchomości, a także za wsparcie zarządzania i wynajmu biurowców, którymi opiekuje się BNP Paribas Real Estate.

Jednym z nich jest Green2Day, jeden z ciekawszych obiektów biurowych we Wrocławiu. Wielokrotnie nagradzany budynek, położony po sąsiedzku z Ostrowem Tumskim, zaprojektowało uznane studio architektoniczne Maćków Pracownia Architektoniczna, a wybudowała w 2018 roku firma deweloperska Skanska. Ekologiczny, energooszczędny, legitymujący się certyfikatem LEED Platinium i przyjazny pracownikom biurowiec oferuje obecnie ponad 4 z 17 tys. m kw. całkowitej powierzchni biurowej. Rozlokowana jest ona na trzech kondygnacjach; na pierwszym i trzecim piętrze, a także na parterze. W ostatnich tygodniach Green2Day doczekał się nowej identyfikacji wizualnej i nowej strony internetowej. Kroki, które podjęła firma BNP Paribas Real Estate są początkiem nowych działań skierowanych do obecnych i przyszłych najemców.

Zależy mi, żeby wydobyć pełen potencjał z budynków, którymi się opiekujemy, oraz żeby obecnym i przyszłym najemcom stwarzać najlepsze warunki do rozwoju ich pracowników, organizacji i projektów biznesowych. Cieszę się, będę mogła to robić w zgranym, multidyscyplinarnym zespole. To, że będę współpracować  z architektami i project managerami w ramach jednej organizacji pozwoli mi projektować bardziej złożone rozwiązanie dla klientów.  

Agnieszka Witkowska, BNP Paribas Real Estate Poland.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!