Aktualności firm stowarzyszonych

BNP Paribas Real Estate Poland wzmacnia dział Capital Markets

Globalna firma doradcza działająca na rynku nieruchomości komercyjnych umacnia dział zajmujący się rynkami kapitałowymi. Z początkiem listopada jego szeregi zasilił Bartłomiej Sutkowski, ceniony ekspert z prawie 15-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. W zespole kierowanym przez Mateusza Skubiszewskiego nowy Associate Director zajmie się projektami na rynku biurowym.

Biura przechodzą transformację i w najbliższych latach będą mierzyły się z dużymi wyzwaniami. Pandemia w oczywisty sposób wiele z nich przyspieszyła, ale nie powinniśmy tracić z pola widzenia tych zjawisk, które już wcześniej wpływały na biurowy ekosystem, jak na przykład technologia, komunikacja, ekonomia współdzielenia, mobilność czy ekologia. One łącznie sprawiają, że przed uczestnikami rynku gruntowne rewizje strategii i czas na podejmowanie odważnych, ale przemyślanych decyzji. Żeby mądrze wspierać inwestorów w całym procesie, potrzebujemy doradców z wszechstronnym doświadczeniem, rynkowym wyczuciem i trzymających rękę na pulsie światowych trendów. Bartłomiej ma wszystkie te cechy, dlatego jest bardzo ważnym i wartościowym wzmocnieniem dla naszego zespołu

Mateusz Skubiszewski, Head of Capital Markets

W BNP Paribas Real Estate Poland Bartłomiej Sutkowski obejmie stanowisko Associate Director’a i skupi się na rozwoju biznesu oraz kompleksowym doradztwie w projektach prowadzonych na rynku biurowym, zarówno tym stołecznym jak i w miastach regionalnych. Nowy dyrektor będzie ściśle współpracował z pozostałymi działami w firmie, prowadząc projekty w zgodzie z firmową filozofią SIMS (Smart Integrated Management Solutions), która zakłada holistyczne podejście do nieruchomości na każdym etapie cyklu jej życia, a dzięki połączeniu różnych kompetencji i doświadczeń poszczególnych zespołów BNPPRE,  pozwala lepiej antycypować przyszłe potrzeby klientów  i proponować rozwiązania nakierowane na wzrost wartości inwestycji.

Cieszę się, że dołączam do zgranego i bardzo ambitnego zespołu.Za nami prawie dwa lata funkcjonowania w nowej rzeczywistości, która przełożyła się również na nastroje i decyzje inwestorów. W mojej pracy planuję wykorzystać moje umiejętności analityczne by móc jak najlepiej doradzać klientom w ich planach inwestycyjnych, niezależnie od ich strategii biznesowych.

Bartłomiej Sutkowski, Associate Director w BNP Paribas Real Estate Poland.

Bartłomiej Sutkowski posiada 14 lat doświadczenia w doradztwie inwestycyjnym i analizie rynku nieruchomości komercyjnych. Przez większość swojego zawodowego życia związany był z Hines, jedną z najbardziej renomowanych firm zajmujących się inwestowaniem i zarządzaniem nieruchomościami oraz prowadzeniem procesów deweloperskich. Od początku 2018 roku jako Business Development Manager w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej brał udział w kilku znaczących dla rynku transakcjach z sektora biurowego, logistycznego i nieruchomości gruntowych. Wcześniej, jako Head of Research, kierował pracami zespołu analityków opracowując analizy, raporty i strategiczne rekomendacje na potrzeby projektów prowadzonych we wszystkich rynkowych sektorach. Jest absolwentem uniwersytetu SWPS, a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie w Reading oraz SGH.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!