Aktualności firm stowarzyszonych

BNP Paribas Real Estate BNP Paribas Real Estate rozszerza obszar działania w Europie Środkowo-Wschodniej

<p style="text-align: justify;"><strong>BNP Paribas Real Estate, wiodąca międzynarodowa firma doradcza będąca liderem na wielu rynkach nieruchomości Europy Zachodniej, zwiększa teren działania w Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz Polski, Węgier, Rumunii i Republiki Czeskiej, firma oferować teraz będzie swoje usługi na terenie Słowacji.</strong></p>

>

W zwi?zku z rozszerzeniem zasięgu działalności do zespołu ekspertów BNP Paribas Real Estate doł?czył doł?czył Stewart Thomson MRICS, który obj?ł stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju w Republice Czeskiej i Słowackiej, z siedzib? w Pradze. Odpowiedzialny będzie za rozwój głównych linii biznesowych: Rynki Kapitałowe, Wyceny, Doradztwo i Wynajem.

Stewart Thomson posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie na europejskim rynku nieruchomości, z czego dziesięć spędził w regionie środkowo-wschodnim. W czasie swojej kariery piastował kierownicze stanowiska w renomowanych międzynaradowych firmach doradczych. Posiada wszechstronne doświadczenie w zakresie Rynków Kapitałowych, Wynajmu oraz Wycen. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors oraz zarejstrowanym rzeczoznawc? RICS.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!