Aktualności firm stowarzyszonych

Błażej Czwarnok nowym partnerem w kancelarii Gide

Kancelaria Gide wzmacnia polską praktykę nieruchomości awansując z dniem 1 stycznia 2022 roku adw. Błażeja Czwarnoka na stanowisko partnera.

Błażej Czwarnok dołączył do warszawskiego biura w 2006 roku zaczynając od stanowiska associate, następnie w 2017 roku awansował na stanowisko counsela w praktyce nieruchomości. Z dniem 1 stycznia 2022 dołączył do grona partnerów kancelarii.

Nominacja Błażeja Czwarnoka na stanowisko partnera jest naturalną konsekwencją jego zaangażowania i wkładu w rozwój praktyki nieruchomości warszawskiego biura Gide. Błażej koordynuje prace zespołu przy kluczowych transakcjach nieruchomościowych dbając o to, by usługi kancelarii świadczone były na najwyższym poziomie.

Błażej Czwarnok znajduje się w gronie prawników rekomendowanych przez Chambers Europe i The Legal 500 w dziedzinie prawa nieruchomości, co potwierdza, że jego umiejętności i praca są doceniane przez klientów oraz partnerów biznesowych.

Kancelaria Gide w Polsce

Kancelaria Gide doradza wiodącym polskim i międzynarodowym firmom w zakresie prawa gospodarczego, w tym takich dziedzinach jak transakcje fuzji i przejęć, prawo spółek, transakcje private equity / venture capital, bankowość i finanse, rynki kapitałowe, prawo energetyczne, projekty infrastrukturalne i prawo publiczne,  prawo nieruchomości, rozwiązywanie sporów sądowych i arbitraż, prawo podatkowe, prawo własności intelektualnej, prawo pracy oraz prawo konkurencji i dystrybucji. Prawnicy kancelarii są regularnie rekomendowani przez polskie i międzynarodowe rankingi i informatory prawnicze - Chambers Europe, Chambers Global, Legal 500 i IFLR 1000. www.gide.com.

Kontakt dla mediów

Gide

Katarzyna Raczak

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu i Marketingu

tel. +48 22 344 00 86

katarzyna.raczak@gide.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!