Podsumowanie wydarzeń  •  Izba

Biznes pomaga mądrze! Podsumowanie październikowego RDV Biznesu.

4 października odbyło się kolejne Rendez-vous Biznesu, podczas którego wspólnie z międzynarodową organizacją humanitarną Lekarze bez Granic dyskutowaliśmy nad społeczną odpowiedzialnością biznesu i sposobami w jaki przedsiębiorcy mogą nieść pomoc potrzebującym.

W debacie wzięły udział:

  • Draginja Nadaždin – dyrektorka generalna Lekarzy bez Granic w Polsce, która przedstawiła najważniejsze projekty Fundacji i podkreśliła jak dużą rolę Lekarze bez Granic odgrywają w niesieniu pomocy w ponad 70 krajach świata, między innymi w Indiach, Afganistanie, Iraku, Syrii czy Ukrainie.
  • Marta Florea – lekarka ginekolożka, która opowiedziała o swoich doświadczeniach podczas misji medycznej w Pakistanie i o pracy ginekolożki w trudnych warunkach klimatycznych i sanitarnych.
  • Joanna Gajda-Wróblewska - Prezeska Zarządu Fundacji BNP Paribas Bank Polska, która, na podstawie przykładu zarządzanej przez siebie Fundacji, opowiedziała o sposobach w jakie duże przedsiębiorstwa mogą efektywnie nieść pomoc potrzebującym oraz wyszczególniła cele Fundacji BNP Paribas Bank Polska na najbliższy czas.
  • Anna Olejniczak-Michalska, radczyni prawna, Kancelaria Wardyński i Wspólnicy, która podkreśliła, że pomoc nie opiera się tylko na aspektach materialnych, ale również na wiedzy, doświadczeniu i poświęconym czasie. Wspomniała o wspólnym projekcie Lekarzy bez Granic oraz Kancelarii Wardyński i Wspólnicy „Testament bez granic”.

 

Po debacie zaprosiliśmy uczestników wydarzenia na koktajl, który był okazją do networkingu i kontynuacji rozmów na tematy poruszane w dyskusji.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu i zachęcamy Państwa do niesienia pomocy potrzebującym.

Przykłady inicjatyw, w które zaangażowani są Lekarze bez Granic pokazują, że warto!

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!