Aktualności firm stowarzyszonych

#BiretowyPrzeglądPrasy

Biuro tłumaczeń BIRETA Professional Translations na stronie firmowej na platformie LinkedIn ruszyło właśnie z nowym cyklem wpisów zatytułowanym "Biretowy Przegląd Prasy".

Co dwa tygodnie będziemy dzielić się wybranymi wiadomościami ze świata tłumaczeń, a także branż, w których specjalizuje się nasze biuro, takich jak energetyka, gazownictwo, OZE, ochrona środowiska i ekologia, nowe technologie, infrastruktura, obronność i inne. Chcemy także polecać naszym obserwującym interesujące wydarzenia, konferencje, webinary i szkolenia.

Zachęcamy do śledzenia Birety w mediach społecznościowych https://www.linkedin.com/company/bireta-professional-translations/ oraz obserwowania naszej strony internetowej https://www.bireta.pl, gdzie informujemy nie tylko o aktualnościach z naszej firmy, ale także dzielimy się wiedzą tłumaczeniową.

 

***

BIRETA Professional Translations to warszawskie biuro tłumaczeń z ponad 18-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z dziedziny energetyki, gazownictwa, chemii, obronności, transportu i infrastruktury, prawa i finansów, telekomunikacji oraz nowych technologii. Bireta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze tłumaczeniowej dużych projektów, wymagających tłumaczenia nawet kilku tysięcy stron miesięcznie. Działa zgodnie z normami jakości ISO 17100 oraz ISO 18587, a także zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001. Posiada akredytację ABW uprawniającą do przetwarzania informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone”.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!