Aktualności firm stowarzyszonych

Bireta zaprasza na konferencję Elia Together

Biuro tłumaczeń BIRETA serdecznie zaprasza na konferencję Together 2021, organizowaną przez Europejskie Stowarzyszenie Branży Językowej Elia. Wydarzenie odbędzie się  online, w dniach 24-26 lutego 2021 r. Areta Kempińska, współwłaścicielka i Managing Partner Birety jest w gronie prelegentów konferencji. Wystąpi z prezentacją o najbardziej pożądanych umiejętnościach u tłumaczy, postedytorów i weryfikatorów.

Bireta Professional Translations należy do stowarzyszenia Elia od 2019 roku. Konferencja Together ma na celu stworzenie przestrzeni dla niezależnych specjalistów językowych i firm świadczących usługi językowe, umożliwiającej konstruktywny dialog i obustronny wzrost. Wydarzenie to jest przeznaczonedla każdego, kto wierzy w siłę i możliwości, jakie stwarzają silne relacje pomiędzy specjalistami językowymi i firmami zajmującymi się usługami językowymi.

Motywem przewodnim piątej edycji konferencji Together jest hasło "Together At Home" (Razem w domu).  Biuro tłumaczeń BIRETA serdecznie zachęca do udziału i skorzystania z cennika early bird https://elia-association.org/event/together-2021/

BIRETA Professional Translations to warszawskie biuro tłumaczeń z ponad 18-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z dziedziny energetyki, gazownictwa, chemii, obronności, transportu i infrastruktury, prawa i finansów, telekomunikacji oraz nowych technologii. Bireta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze tłumaczeniowej dużych projektów, wymagających tłumaczenia nawet kilku tysięcy stron miesięcznie. Działa zgodnie z normami jakości ISO 17100 oraz ISO 18587, a także zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001. Posiada akredytację ABW uprawniającą do przetwarzania informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone”.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!