Actualités  •  Aktualności firm stowarzyszonych

Bireta z kontraktem na tłumaczenia dla Ministerstwa Rolnictwa

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wygranym przetargu na koncie Birety. Konsorcjum firm w składzie BIRETA Professional Translations, Diuna Language Services i IURIDICO Legal & Financial Translations zdobyło prestiżowy dwuletni kontrakt na obsługę tłumaczeniową Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Ta branżowa współpraca była możliwa dzięki Związkowi Pracodawców Branży Tłumaczeniowej POLOT, do którego założycieli należą Bireta, Diuna oraz Iuridico. Misją POLOTu jest wsparcie rozwoju firm tłumaczeniowych oraz promowanie wysokich standardów etycznych i zawodowych w branży tłumaczeniowej.

Więcej informacji o współpracy >>>.  

 

***

 

BIRETA Professional Translations to warszawskie biuro tłumaczeń z ponad 18-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z dziedziny energetyki, gazownictwa, chemii, obronności, transportu i infrastruktury, prawa i finansów, telekomunikacji oraz nowych technologii. Bireta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze tłumaczeniowej dużych projektów, wymagających tłumaczenia nawet kilku tysięcy stron miesięcznie. Działa zgodnie z normami jakości ISO 17100 oraz ISO 18587, a także zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001. Posiada akredytację ABW uprawniającą do przetwarzania informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone”.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!