Aktualności firm stowarzyszonych

Bireta z certyfikatami norm jakości tłumaczeń ISO 17100 oraz ISO 18587

Z przyjemnością informujemy, że 26 listopada firma BIRETA Professional Translations pozytywnie przeszła audyt nadzoru norm ISO 17100 oraz ISO 18587. Biuro tłumaczeń BIRETA jest jedną z zaledwie kilku firm na polskim rynku usług językowych, które może pochwalić się certyfikatami tych międzynarodowych standardów.

To już ósmy audyt, który koordynuję w Birecie - mówi Karolina Gajda-Truszkowska, Marketing & PR Manager w BIRETA Professional Translations. - Kiedy zaczynaliśmy wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością było prostsze, ponieważ firma była dużo mniejsza. Aktualnie mamy około 9 milionów złotych obrotu w ciągu rok. Współpracujemy z dużo większą liczbą tłumaczy, dlatego nasze procedury kontroli jakości wymagają bardziej ścisłego nadzoru. Ale jakość tłumaczeń to dla nas największy priorytet. Uważamy, że warto poświęcić tyle czasu i uwagi, bo dzięki temu nasi klienci dostają od Birety naprawdę dobry produkt.

Więcej informacji na tematy systemu zarządzania jakością tłumaczeń i projektami tłumaczeniowymi można znaleźć na stronie https://www.bireta.pl/o-nas/certyfikaty/

BIRETA Professional Translations to warszawskie biuro tłumaczeń z ponad 18-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z dziedziny energetyki, gazownictwa, chemii, obronności, transportu i infrastruktury, prawa i finansów, telekomunikacji oraz nowych technologii. Bireta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze tłumaczeniowej dużych projektów, wymagających tłumaczenia nawet kilku tysięcy stron miesięcznie. Działa zgodnie z normami jakości ISO 17100 oraz ISO 18587, a także zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001. Posiada akredytację ABW uprawniającą do przetwarzania informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone”.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!