Aktualności firm stowarzyszonych

BIRETA w pierwszej piątce firm tłumaczeniowych w Polsce

Z radością informujemy, że biuro tłumaczeń BIRETA Professional Translations zajęło piąte miejsce w corocznym rankingu Book of Lists w kategorii FIRMY TŁUMACZENIOWE!

Rocznik Book of Lists to prestiżowy przewodnik po polskim biznesie i gospodarce, która w formie rankingów prezentuje najlepiej prosperujące polskie firmy z poszczególnych sektorów gospodarki. Od  ponad 20 lat jest on wydawany przez redakcję Warsaw Buisness Journal. 

Bardzo nas cieszy, że Bireta od wielu lat znajduje się w czołówce polskich dostawców usług tłumaczeniowych - mówi Joanna Woźniakowska, Managing Partner w Bireta Professional Translations. - Z małej, dwuoosobowej spółki przekształciliśmy się w poważnego gracza, który obsługuje największe międzynarodowe korporacje, takie jak Siemens, General Electric, Mitsubishi Power i wiele innych. To ogromne wyzwanie, ale też ogromna satysfakcja. Jestem bardzo wdzięczna naszym klientom za ich zaufanie i całemu zespołowi Birety za ich codzienną fantastyczną pracę.

Szczegółowe informacje na temat rankingu Book of Lists znaleźć można na stronie: https://bookoflists.pl/

BIRETA Professional Translations to warszawskie biuro tłumaczeń z ponad 18-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z dziedziny energetyki, gazownictwa, chemii, obronności, transportu i infrastruktury, prawa i finansów, telekomunikacji oraz nowych technologii. Bireta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze tłumaczeniowej dużych projektów, wymagających tłumaczenia nawet kilku tysięcy stron miesięcznie. Działa zgodnie z normami jakości ISO 17100 oraz ISO 18587, a także zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001. Posiada akredytację ABW uprawniającą do przetwarzania informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone”.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!