Aktualności firm stowarzyszonych

Bireta tłumaczy dla spółek Grupy Veolia

Pod koniec ubiegłego roku biuro tłumaczeń BIRETA Professional Translations wzięło udział w postępowaniu przetargowym dotyczącym świadczenia kompleksowej obsługi tłumaczeniowej dla spółek Grupy Veolia w Polsce. Oferta Birety została uznana za jedną z najkorzystniejszych. W kwietniu obie firmy podpisały umowę o współpracy.

- Gospodarka odpadami, energetyka i gospodarka wodno-ściekowa to obszary, które znamy bardzo dobrze. Od wielu lat wykonujemy tłumaczenia o tej tematyce i bardzo cieszymy się, że będziemy mogli realizować je także dla rynkowego lidera, jakim jest Veolia - mówi Katarzyna Tomaszek, Head of Sales w biurze tłumaczeń BIRETA. - Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie przełoży się na udaną współpracę.

Więcej informacji na temat tłumaczeń energetycznych  znaleźć można na stronie https://www.bireta.pl/specjalizacje/energetyka-oze/

***

BIRETA Professional Translations to warszawskie biuro tłumaczeń z ponad 18-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z dziedziny energetyki, gazownictwa, chemii, obronności, transportu i infrastruktury, prawa i finansów, telekomunikacji oraz nowych technologii. Bireta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze tłumaczeniowej dużych projektów, wymagających tłumaczenia nawet kilku tysięcy stron miesięcznie. Działa zgodnie z normami jakości ISO 17100 oraz ISO 18587, a także zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001. Posiada akredytację ABW uprawniającą do przetwarzania informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone”.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!