Aktualności firm stowarzyszonych

Bireta Professional Translations – energetyka wiatrowa

Pod koniec stycznia Katarzyna Tomaszek, szefowa Działu Sprzedaży w biurze tłumaczeń BIRETA Professional Translations wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy licytując wjazd na turbinę wiatrową na Farmie Wiatrowej Szymankowo, należącej do firmy POLENERGIA.

Skąd ten pomysł? – Bireta od wielu lat jest mocno związana z branżą energetyczną i zaangażowana w projekty budowy farm wiatrowych zarówno na lądzie jak i na morzu, więc nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszej formy wsparcia fundacji i leczenia dzieci. – mówi Katarzyna Tomaszek.

Wjazd na szczyt turbiny został zaplanowany na przełom czerwca i lipca tego roku.

A my tymczasem zapraszamy do śledzenia biura tłumaczeń Bireta na LinkedInie

 

W najbliższych dniach zostanie tam przedstawiony nowatorski produkt na rynku tłumaczeniowym związany z morską energetyką wiatrową, który z pewnością zainteresuje firmy działające w branży offshore. Więcej szczegółów już wkrótce.

BIRETA Professional Translations to warszawskie biuro tłumaczeń z ponad 18-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z dziedziny energetyki, gazownictwa, chemii, obronności, transportu i infrastruktury, prawa i finansów, telekomunikacji oraz nowych technologii. Bireta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze tłumaczeniowej dużych projektów, wymagających tłumaczenia nawet kilku tysięcy stron miesięcznie. Działa zgodnie z normami jakości ISO 17100 oraz ISO 18587, a także zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001. Posiada akredytację ABW uprawniającą do przetwarzania informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone”.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!