Aktualności firm stowarzyszonych

BC Advanced Solutions Sp. z o. o. dołącza do Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej

W imieniu BC Advanced Solutions Sp. z o. o. mamy przyjemność przedstawić Państwu BUSINESS CARE świadczącą wyspecjalizowane usługi outsourcingu w zakresie księgowości i raportowania, outsourcingu księgowości wewnątrz struktur Klienta, obsługi kadrowo-płacowej, nadzoru księgowo-podatkowego, audytu podatkowego, księgowości finansowej, doradztwa prawno-podatkowego oraz biznesowego jak i optymalizacją kosztową przedsiębiorstw.

Proponujemy innowacyjne podejście do biznesu poprzez synergię kompetencji, profesjonalną obsługę oraz innowacyjne rozwiązania informatyczne dedykowane do konkretnych potrzeb. Nasz system aplikacji mobilnych BusinessCLIENTCare pozwala na zarządzanie informacjami w dowolnym czasie i miejscu.

W BUSINESS CARE patrzymy na biznes Klienta w szerszej perspektywie. Swoją rolę widzimy w tym, by wspierać  Klientów  w utrzymaniu długoterminowego wzrostu i wyzwalaniu potencjału rozwoju ich biznesu.

Znamy istotę optymalizacji procesów dla każdej firmy, niezależnie od branży. Korzystamy z wiedzy i dyspozycyjności naszych specjalistów, aby osiągać cele biznesowe, jednocześnie optymalizując koszty naszym Klientom.

Współpracując w partnerskich relacjach, pomagamy podejmować trafne decyzje. Ponadto jako organizacja z wielokulturowym doświadczeniem, oferujemy rozwiązania dostosowane do wymagań lokalnego rynku.

BUSINESS CARE Advanced Solutions to wyspecjalizowany zespół doradców podatkowych, biegłych rewidentów, prawników i księgowych oraz specjalistów ds. kadr i płac. Zespół posiada duże doświadczenie, współpracując przy wielu projektach dla Klientów polskich i zagranicznych.

Nasze zespoły łączą wiedzę ekspercką z zakresu audytu, rozwiązań podatkowych i rachunkowości operacyjnej, a także doradztwa biznesowego, finansowego i transakcyjnego.

Jako członek Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej, Niemiecko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej wymieniamy się nie tylko doświadczeniami z elitarnymi grupami zarządzającymi firmami członkowskimi tych organizacji, ale też dzielimy się wiedzą, poprzez cykliczne publikacje i szkolenia przygotowywane przez BUSINESS CARE.

 

BC Advanced Solutions Sp. z o.o.

 

Siedziba Główna

ul. Stawki 2A

00-193 Warszawa

 

Biuro Błonie

Ul. Passowska 19,

05-870 Błonie

 

Biuro Annopol

Ul. Annopol 4a

03-236 Warszawa

 

Centrala: + 48 22 482 02 50

biuro@business-care.pl

www.business-care.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!