Aktualności firm stowarzyszonych

BALAJCZA w Słodki Live, wywiad z Timeą Balajcza

<p style="text-align: justify;">Jest nam miło poinformować, że 30 stycznia 2018 r. Timea Balajcza, dyrektor operacyjny oraz wiceprezes zarządu firmy BALAJCZA dostała zaproszenie i udzieliła wywiadu w telewizji internetowej Słodki Live.</p>

>

Podczas wywiadu Timea Balajcza mówiła między innymi o tym, że firma BALAJCZA świadczy swoje usługi przedsiębiorstwom, tj. tłumaczenia lub kursy językowe. Opowiedziała również o misji firmy i wspieraniu biznesu klientów poprzez pomoc w porozumiewaniu się z zagranicznymi kontrahentami, dostawcami, czy współpracownikami. Wspominała także, jak bardzo ważna jest jakość usługi oraz jak bardzo klienci potrzebuj? profesjonalnych tłumaczeń dostarczanych zawsze na czas.

Podczas wywiadu Timea Balajcza przedstawiła statystyki firmy. BALAJCZA jest jedn? z młodszych firm na rynku zajmuj?cych się tłumaczeniem, ponieważ działa od 2010 roku. Firma ma 1500 klientów oraz 1200 tłumaczy z całego świata, dzięki którym obsługuje ponad 250 kombinacji językowych. W 2017 roku przetłumaczyliśmy ponad 2,5 mln słów i obsłużyliśmy 10 000 uczestników konferencji.

Link do pełnego wywiadu:

https://slodkilive.pl/2018/01/31/7650/

W razie zapotrzebowania na jakiekolwiek usługi tłumaczeniowe, prosimy o kontakt mailowy: timea.balajcza@balajcza.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!