Aktualności firm stowarzyszonych

BALAJCZA tłumaczyła podczas konferencji „Zrównoważony łańcuch dostaw”

<p style="text-align: justify;"><span style="color: #00000a;"><span style="font-family: 'Times New Roman', serif;"><span><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;">Jest nam miło poinformować, że </span><strong><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;">BALAJCZA obsługiwała międzynarodową konferencję na temat zrównoważonych łańcuchów dostaw, świadcząc usługi tłumaczenia symultanicznego.</span></strong></span></span></span></p>

>

Konferencja została zrealizowana w ramach projektu SMART finansowanego z funduszy programu EU Horizon 2020 i odbyła się w dniu 27 października 2017 w siedzibie Ministerstwa Rozwoju. Podczas wydarzenia poruszone zostały zarówno kwestie zwi?zane z zarz?dzaniem łańcucha dostaw, jak i rol? państwa w promowaniu i zapewnianiu etycznego ła ?ńcucha dostaw. Przedstawiono przykłady z Polski oraz ciekawe rozwi?zania z innych krajów.

Konferencję zorganizował Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu (PIHRB), Uniwersytet w Oslo (Universitetet i Oslo (UiO), Cicero Center for International Climate Researc ?h (CICERO Senter for klimaforskning) oraz Fafo we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, przy wsparciu Ambasady Szwecji oraz Ambasady Królestwa Niderlandów w Polsce.

W razie zapotrzebowania na jakiekolwiek usługi konferencyjne, prosimy o kontakt mailowy: timea.balajcza(@)balajcza.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!