Aktualności firm stowarzyszonych  •  Partnerzy

Badanie Przestępczości Gospodarczej w polskim biznesie - edycja 2015

<p style="text-align: justify;">Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Badania Przestępczości Gospodarczej w polskim biznesie. Celem naszego badania jest ocena skali nadużyć dotykających polskie firmy w obecnej sytuacji gospodarczej.</p>

>

Ankieta jest dostępna TUTAJ >>>. Jej wypełnienie nie powinno zaj?ć więcej niż 20-25 minut. Badanie potrwa do 16 września 2015 r.

Państwa udział w badaniu przyczyni się do zdiagnozowania zakresu oraz skali przestępczości gospodarczej w biznesie i pomoże w opracowaniu środków ograniczaj?cych to zjawisko.

Wszystkie odpowiedzi będ? poufne i anonimowe. Analiza danych ankietowych nie będzie zawierała odniesienia do poszczególnych uczestników badania. Jeśli maj? Państwo jakiekolwiek pytania dotycz?ce ankiety, proszę o kontakt z Katarzyn? Kreft, Menedżerem w PwC, pod numerem telefonu +48 22 523 4160 lub adresem email: katarzyna.kreft@pl.pwc.com.

Wyniki ankiety zostan? opublikowane w pierwszym kwartale 2016 r.- zachęcamy do odwiedzania strony www.pwc.pl lub subskrypcji informacji od PwC na stronie >>>

Poprzednia edycja Badania Przestępczości Gospodarczej z 2014 r. jest dostępna na stronie internetowej PwC >>>

Z góry dziękujemy za poświęcony czas. Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu nasza inicjatywa pomoże w trafnym rozpoznaniu i stopniowym ograniczaniu negatywnego zjawiska przestępczości gospodarczej.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!