Aktualności firm stowarzyszonych  •  Partnerzy

Badanie cyberbezpieczeństwa w polskich firmach

<p style="text-align: justify;"><em>Obawa przed utratą reputacji z powodu naruszenia cyberbezpieczeństwa staje się głównym zmartwieniem światowych firm i aż 36% z nich dochodzi odszkodowania z tego właśnie tytułu. <em>Weź udział w badaniu </em><a href="http://www.pwc.pl/badaniebezpieczenstwa" target="_blank"><em>http://www.pwc.pl/badaniebezpieczenstwa</em></a><em> i dowiedz się, ile razy hakerzy zaatakowali polskie firmy a ile z nich ubezpiecza się na wypadek cyberzagrożeń?</em></em></p>

>

Jest to już trzecia edycja badania "Stan Bezpieczeństwa Informacji w Polsce w 2015", będ?cego unikaln? i kompleksow? analiz? praktyk w zakresie bezpieczeństwa informacji w polskich firmach. Celem badania jest pogłębienie wiedzy na temat postrzegania przez kierownictwo firm obecnych oraz przyszłych wyzwań stoj?cych przed bezpieczeństwem informacji w organizacjach, a wszystkie odpowiedzi s? poufne i anonimowe.

Na podstawie przeprowadzonego badania powstanie raport dotycz?cy poziomu bezpieczeństwa informacji w Polsce w 2015 roku, którego egzemplarz wraz z numerem magazyny Strategy+Businesszostanie przekazany respondentom na wskazany przez nich adres.

Państwa punkt widzenia jest dla nas niezwykle cenny, dlatego z góry dziękujemy za poświęcony czas i zachęcamy do wypełnienia ankiety (link http://www.pwc.pl/badaniebezpieczenstwa) oraz podzielenia się swoim zdaniem.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!