Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Aż cztery nagrody International Tax Review przywiózł z Londynu zespół podatkowy firmy doradczej CRIDO.

Podatkowe laury w Londynie dla CRIDO 

 

International Tax Review Award to jedna z najważniejszych międzynarodowych nagród w świecie firm doradztwa podatkowego. CRIDO otrzymało rekordową liczbę 16 nominacji, ostatecznie zdobywając 4 laury: 

- po raz ósmy z rzędu zespół cen transferowych okazał się najlepszy w Polsce – Poland Transfer Pricing Firm of the Year 

- największy w Polsce zespół specjalizujący się w sporach podatkowych okazał się najlepszy w regionie EMEA – Tax Litigation & Disputes Firm of the Year (EMEA)  

- zespół CRIDO odpowiadający za rozwój narzędzi IT wspierających procesy podatkowe zdobył główną nagrodę Tax Technology Provider of the Year (EMEA)  

- tytuł Indirect Tax Rising Star (EMEA) otrzymała Aleksandra Plichta. 

 

Nagrody w Londynie odebrali w imieniu CRIDO: Andrzej Puncewicz, założyciel i partner zarządzający; Anna Wcisło, partner w zespole cen transferowych i Aleksandra Plichta, starszy menedżer w dziale doradztwa podatkowego.  

- Bez żadnej przesady można powiedzieć, że gala rozdania nagród ITR to takie podatkowe Cannes i laury tam wręczane mają naprawdę dużą wartość. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że w tym roku udało nam się przywieźć z Londynu aż 4 nagrody, które pokazują, że zespół podatkowy CRIDO nie ma sobie równych w Polsce, ale jest także doceniany na świecie. To bardzo dobra wiadomość także dla naszych klientów, którzy obdarzają nas zaufaniem i powierzają sprawy, które niejednokrotnie mogą stanowić o być albo nie być firmy – mówi Andrzej Puncewicz. – Serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym, dziękując jednocześnie za wsparcie naszych zespołów przez resztę firmy – dodaje.  

 


International Tax Review (ITR) to wychodzący od 1989 r. w Londynie międzynarodowy przewodnik zajmujący się analizą wiadomości na temat polityki podatkowej i doradztwa podatkowego. Zakres ten obejmuje ceny transferowe, podatek od osób prawnych i podatki pośrednie, w szczególności VAT i podatek od sprzedaży. ITR corocznie przyznaje swoje nagrody podatkowe w kilkunastu kategoriach i trzech regionach świata. 

 


Działające od 2005 roku CRIDO to wiodąca polska firma doradcza. Ponad 400-osobowy zespół strategicznie wspiera polskich i międzynarodowych przedsiębiorców w prowadzeniu i rozwoju biznesu. Kompleksowy zakres doradztwa obejmuje obszar: prawny, podatkowy, biznesowy, digitalowy i transakcyjny (M&A). CRIDO pozyskuje także finansowanie na innowacyjny rozwój firm – zarówno ze środków publicznych, jak i z innych dostępnych źródeł. 

 

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!