Awans w kancelarii Hogan Lovells

<p style="text-align: justify;"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;">Z dniem 1 stycznia 2017 roku adwokat Elżbieta Rablin-Schubert z warszawskiego biura międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells została mianowana na stanowisko Counsela.</span></p>

>

Elżbieta Rablin-Schubert posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, a z kancelari? Hogan Lovells zwi?zana jest od 2008  roku. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie różnych modeli finansowania ze szczególnym uwzględnieniem finansowania nieruchomości, projektów infrastrukturalnych oraz emisji instrumentów dłużnych. Doradzała zarówno bankom i ich konsorcjom, jak i kredytobiorcom oraz emitentom obligacji przy największych polskich inwestycjach infrastrukturalnych. Prowadzi wykłady i szkolenia dotycz?ce standardów LMA, project finance, obligacji przychodowych i innowacyjnych form finansowania.

Elżbieta Rablin-Schubert jest prawnikiem rekomendowanym w latach 2014-2016 w dziedzinie Rynków Kapitałowych w prestiżowych rankingach Chambers Europe.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!