Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Auchan Świąteczna Zbiórka Żywności 25-26.11.2022 r.

Miło nam poinformować, że Auchan Retail Polska już po raz kolejny udostępnia swoje sklepy na rzecz Świątecznej Zbiórki Żywności organizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności pod hasłem „Święta godne, a nie głodne”. W dniach 25-26 listopada 2022 r. klienci sklepów sieci, którzy zechcą dołączyć do akcji i podarować najbardziej potrzebującym produkty spożywcze, będą mogli je kupić i zostawić w przygotowanych w tym celu specjalnych koszach usytuowanych przy kasach. W sklepach biorących udział w zbiórce znajdują się plakaty akcji.

Aby dołączyć do akcji wystarczy będąc w jednym ze sklepów Auchan kupić dodatkowe produkty i włożyć je do oznakowanych koszy znajdujących się przy kasach. Najbardziej potrzebne są artykuły z długą datą ważności, takie jak mąka, makaron, kasza, cukier, olej, konserwy, przetwory owocowe i warzywne, bakalie czy słodycze. 

Zbiórki żywności, która przekazywana jest na rzecz najbardziej potrzebujących, sieć organizuje wspólnie z Federacją Polskich Banków Żywności już od ponad dziesięciu lat. Świąteczna Zbiórka Żywności to jedna z licznych inicjatyw, które Auchan Retail Polska podejmuje w walce z niedożywieniem.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!