Aktualności firm stowarzyszonych

Auchan rozszerza usługi e-commerce - Rusza sprzedaż internetowa w Trójmieście

Auchan Retail Polska kontynuuje rozwój sprzedaży przez Internet – od 1 lutego br. firma rozszerza zakres swoich usług e-commerce o Trójmiasto i okolice. To kolejny region, gdzie produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl/ dostarczane będą bezpośrednio do domów klientów.

Nową usługą objętych będzie ponad 1,5 mln klientów, mieszkańców Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumi i okolicznych gmin. Dla klientów, którzy jako pierwsi złożą zamówienie przez internet na stronie zakupy.auchan.pl czekają niespodzianki.

To kolejny etap digitalizacji ścieżki zakupowej klienta w Auchan i kolejne miasto na mapie Polski, w którym klienci mogą korzystać z tej formy zakupów. Zamówienia przez stronę zakupy.auchan.pl z dostawą do domu są już dostępne w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach (Górny Śląsk) oraz w Krakowie, Łodzi i Poznaniu.

Oferta produktowa w ramach usługi obejmuje ponad 10 000 artykułów, w tym produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

Auchan, które na rynku e-grocery obecne jest w Polsce od ponad 10 lat, nieustannie rozwija tę ścieżkę zakupową inwestując w rozwiązania e-commerce. Polacy coraz chętniej korzystają z nowych form robienia zakupów – zakupy przez Internet spotykają się z rosnącym zainteresowaniem, co obserwujemy we wszystkich regionach, w których oferujemy tę usługę naszym klientom. Cieszymy się, że teraz także mieszkańcy Trójmiasta i okolic będą mogli korzystać z tej wygodnej i bezpiecznej ścieżki zakupowej – mówi Małgorzata Piekarska, Dyrektor Marki/Klienta/Data/ Digital/IT Auchan Retail Polska.

Produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl dostarczane będą do domów klientów specjalistycznymi samochodami, które zapewniają utrzymanie ciągu chłodniczego a tym samym gwarantują jakość dostarczanych produktów

Dla osób z Trójmiasta i okolic, które zdecydują się na pierwsze zamówienie do 28 lutego br. sieć przygotowała promocję – darmową dostawę produktów marki własnej Auchan (Bird Box) przy zakupach za minimum 100 zł oraz świeczka zapachowa w prezencie do 6 lutego.

***

O Auchan

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów pod marką Auchan, supermarketów pod marką Auchan Supermarket, sklepami typu convenience store pod marką Easy Auchan, sklepami osiedlowymi pod marką Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce. Sieć posiada również sklepy franczyzowe w formacie supermarket i hipermarket.

Więcej informacji na temat firmy znaleźć można na stronie https://www.auchan.pl/pl

Kontakt dla mediów:  Dorota Patejko  •  d.patejko@auchan.pl  •

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!