Aktualności firm stowarzyszonych

Auchan Retail Polska przyznaje specjalne bony dla pracowników sklepów i e-commerce

Auchan Retail Polska po raz kolejny dziękuje swoim pracownikom za wyjątkowe zaangażowanie i mobilizację w okresie kryzysu spowodowanego epidemią COVID-19. Wartość Świąteczno-Noworocznych prezentów średnio przekroczy w tym roku 1000 zł na pracownika. Przed Świętami, oprócz zwyczajowych bonów uzależnionych od stażu pracy, a także rozdawanych w wielu lokalizacjach paczek, po raz pierwszy w tym roku pracownicy skorzystają z kart przedpłaconych - o wartości kilkuset złotych (dokładna wartość uzależniona od sytuacji socjalnej pracownika). Dodatkowo, wraz z podziękowaniami, pracownikom pracującym w sklepach i Auchan Direct przekazane zostaną noworoczne bony zakupowe o wartości 500 złotych.

Ponownie stajemy w obliczu wyjątkowych wyzwań, jakie niesie ze sobą zmieniająca się sytuacja epidemiczna w kraju i rosnąca skala kryzysu z tym związanego – mówi Gérard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail  Polska. Podobnie jak w marcu br., gdy kryzys ten się zaczynał, tak i dziś chcę wyraźnie podkreślić – ekipy naszych sklepów oraz e-commerce, zapewniające naszym klientom ciągłość zaopatrzenia w tej nadzwyczajnej sytuacji, to prawdziwi bohaterowie. To oni pozostają na pierwszej linii każdego dnia, tak byśmy mogli bez przeszkód otwierać nasze sklepy i zapewniać profesjonalny poziom obsługi, zawsze w bezpiecznych warunkach. Przyznane bony to wyraz wdzięczności i podziękowanie za ich zaangażowanie i mobilizację. Wierzę, że dzięki nim także tym razem uda nam się zmierzyć z przywróconymi w handlu obostrzeniami, zwłaszcza w tak ważnym, przedświątecznym okresie – dodaje.

Auchan Retail Polska na bieżąco monitoruje sytuację epidemiczną, przestrzega litery prawa i wprowadza w życie wytyczne i rozporządzenia rządowe. Od początku epidemii aktywnie działa na rzecz bezpiecznych i szybkich zakupów.

***

O Auchan

Więcej na temat...Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.

Kontakt dla mediów:  Dorota Patejko  •  d.patejko@auchan.pl  •

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!