Aktualności firm stowarzyszonych

Auchan Retail Polska konsekwentnie rozwija digitalizację ścieżki zakupowej klienta

11 października 2021 r. sieć rozszerzyła zakres usług e-commerce wprowadzając na terenie Poznania i okolic dostawy produktów zamówionych na stronie zakupy.auchan.pl/ bezpośrednio do domów konsumentów. Ponadto kupujący będą mogli również odbierać zamówione artykuły w punktach odbioru np. typu drive.

To już kolejne miasto na terenie Polski, w którym klienci sieci Auchan mogą skorzystać z tej formy zakupów. Do tej pory usługa dostępna była dla mieszkańców Warszawy, Wrocławia, od początku września br. dla Górnego Śląska: Katowic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śląskiej, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Mikołowa. Pod koniec wrześniu br. usługa została uruchomiona również w Krakowie. Już wkrótce usługa będzie dostępna także w Łodzi.

Oferta produktowa obejmuje produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

W ten sposób Auchan potwierdza swoje zaangażowanie w rozwój usług dających możliwość dokonania sprawnych, szybkich zakupów odpowiadając na potrzeby klientów, którzy szukają takich rozwiązań.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!