Aktualności firm stowarzyszonych

Auchan oferuje najszerszy wybór środków ochrony osobistej

#wspieramyWas – Auchan w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów

Auchan Retail Polska przywiązuje najwyższą wagę do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, podejmując działania wspierające klientów w trudnym czasie epidemii koronawirusa. W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się w tym okresie potrzeby kupujących, sieć rozszerzyła ofertę, niezbędnych w tym momencie, produktów ochrony osobistej. Auchan posiada największy wybór środków ochrony osobistej na polskim rynku. Na półkach sklepowych sieci znajdziemy blisko 75 artykułów, w tym płyny, żele i mydła antybakteryjne, środki antybakteryjne do powierzchni i do prania, maseczki oraz przyłbice.

Produkty ochrony osobistej można kupić we wszystkich sklepach sieci Auchan. Cały asortyment wyłożony jest w jednym miejscu, w dedykowanej alejce w każdym sklepie. Produkty są dobrze oznaczone i widoczne, co bardzo ułatwia konsumentom zakupy. Klienci mają do wyboru 26 rodzajów płynów i żeli antybakteryjnych do rąk, 14 rodzajów mydeł antybakteryjnych, 7 rodzajów środków antybakteryjnych do powierzchni i 4 do prania, a także 16 rodzajów maseczek, w tym 13 wielorazowego użytku, 2 rodzaje jednorazowych oraz przyłbicę.

Kupujący będą mogli zapoznać się z ofertą maseczek w specjalnie przygotowanej gazetce informacyjnej dostępnej od 12 maja br. Oprócz zdjęć wszystkich rodzajów maseczek i ich cen znajdą się tam również porady, jak je prawidłowo założyć i zdjąć z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Auchan jest siecią znaną i docenianą ze względu na niskie ceny. Znajduje to wyraz w wielu niezależnych rankingach cenowych. Także środki ochrony osobistej dostępne w sieci Auchan wyróżnia konkurencyjna cena oraz najwyższa jakość. Na początku maja rozpoczął się drugi etap luzowania obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią. Możemy wychodzić na spacery, robić zakupy w otwartych galeriach handlowych. Jednak w dalszym ciągu musimy przestrzegać zasad, które przyczynią się do ograniczania rozprzestrzeniania się koronawirusa. To przede wszystkim obowiązek noszenia maseczek, czy używania środków antybakteryjnych. Oferując szeroki wybór tych produktów wspieramy klientów Auchan w dbaniu o zdrowie swoje i innych – mówi Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej Auchan Retail Polska nieustannie podejmuje liczne działania gwarantujące płynność sprzedaży i bezpieczne warunki zakupów, tak ważne w okresie trwającej epidemii. Sieć wprowadza także nowe usługi, dzięki którym klienci mogą kupić w korzystnych cenach wszystko co niezbędne, także pozostając w domu i ograniczając kontakty z innymi do minimum. Te kompleksowe działania Auchan organizowane są pod wspólnym hasłem: #wspieramyWas.

O Auchan

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.

Kontakt dla mediów: Dorota Patejko • d.patejko@auchan.pl •

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!