Aktualności firm stowarzyszonych

Auchan na Święta – zrównoważona oferta z troską o środowisko

W okresie przedświątecznym Auchan Retail Polska uruchamia strefę dekoracji świątecznych, w której klienci znajdą szeroki wybór bożonarodzeniowych ozdób i akcesoriów, w tym 4 linie produktów marki własnej Actuel by Auchan. Sieć rozszerza także gamę, przyjaznych dla środowiska zabawek marki własnej One Two Fun. W ofercie przygotowanej z troską o środowisko znajdują się zabawki drewniane z certyfikatem FSC wyprodukowane z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarki leśnej, pluszaki z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet, a także kreatywne, stymulujące rozwój, zabawki Montessori.

Okres przedświąteczny to czas intensywnych zakupów. Klienci często stają przed dylematem, jaki prezent wybrać dla na Mikołajki i pod choinkę dla swoich pociech i dla dorosłych. Tegoroczna oferta Auchan zawiera szeroki wachlarz produktów pozwalających zaspokoić różne potrzeby.

W świątecznej ofercie Auchan dla dzieci znajduje się wiele kreatywnych zabawek stymulujących rozwój, lalki i akcesoria, pojazdy i figurki bohaterów bajek, gry planszowe i puzzle, klocki, zabawki kreatywne, zabawki dla niemowląt. 

Szczególną uwagę warto zwrócić na gamę zabawek marki własnej Auchan One Two Fun. Są to wysokiej jakości, stymulujące rozwój, trwałe i bezpieczne zabawki w przystępnych cenach, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Klienci poszukujący zabawek przyjaznych środowisku mogą wybrać drewniane z certyfikatem FSC oraz pluszaki wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet. Także opakowania produktów marki własnej One Two Fun wykonane są z papieru z recyklingu z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

W świątecznym asortymencie dla najmłodszych znajdują się także zabawki wyprodukowane zgodnie z założeniami metody Montessori, zachęcające dzieci do aktywności i zdobywania nowych umiejętności zgodnie z pedagogiką Montessori.

W tym roku w okresie przedświątecznym oferujemy klientom szeroki wybór produktów świątecznych do domu, upominków dla dorosłych, a dla dzieci  ekologiczne zabawki w bardzo dobrej cenie. Dzisiejsi konsumenci chcą kupować w sposób odpowiedzialny i oczekują od marek zaangażowania w ochronę środowiska, a my wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Warto podkreślić, że obecnie trzy razy więcej zabawek One Two Fun to produkty przyjazne środowisku. Dzięki temu uczymy najmłodszych troski o naszą Planetę. Mamy nadzieję, że klienci docenią różnorodność oferty i znajdą upominki, które sprawią radość ich najbliższym i pozwolą spędzić wspólnie magiczny czas Świąt. – mówi Radosław Dac dyrektor Produktów Auchan Retail Polska.

W strefie dekoracji świątecznych w sklepach Auchan klienci znajdą cztery inspirujące linie produktów marki własnej Actuel by Auchan, do ozdobienia choinki, stołu i całego domu:

Sweet Moments – linia inspirowana klimatem jarmarku bożonarodzeniowego, wśród wzorów królują szkocka krata,  całość utrzymana w tradycyjnych kolorach świąt – czerwieni, zieleni, bieli i écru.

Hello Winter – kolekcja arktyczna, pełna polarnych zwierząt, wesołych bałwanków i delikatnych jak płatki śniegu wróżek, wykonana z bielonego drewna, porcelany i sztucznego futra. W kolorystyce dominuje elegancka biel ożywiona błyszczącym srebrem, granat z lekką domieszką szarości, zimny niebieski i elementy ciemnoszare.

Poetic Romance – linia  pełna bajkowych postaci, kolorowych ptaków i delikatnych kwiatów, w subtelnych odcieniach różu i mięty, przeplatana ciemno bordowymi akcentami. Poetyckie rysunki nadają dekoracjom elegancję oraz romantyczność.

Peaceful Lodge – kolekcja inspirowana naturą i atmosferą domku ukrytego w lesie. Motywy fauny i flory wykonane są z naturalnych surowców, głównie z drewna, flaneli i szarego papieru. Ich surowość łagodzą kolor écru oraz akcenty brokatowe w odcieniach szampana i miedzi. Linia Peaceful Lodge to ukłon w stronę natury – wykonana jest z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, posiadającego certyfikat FSC.

W ofercie świątecznej dostępne są także sztuczne choinki oraz bogaty wybór bombek, łańcuchów i lampek wewnętrznych i zewnętrznych.

***

O Auchan

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów pod marką Auchan, supermarketów pod marką Auchan Supermarket, sklepami typu convenience store pod marką Easy Auchan, sklepami osiedlowymi pod marką Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce. Sieć posiada również sklepy franczyzowe w formacie supermarket i hipermarket.

Więcej informacji na temat firmy znaleźć można na stronie https://www.auchan.pl/pl

Kontakt dla mediów:  Dorota Patejko  •  d.patejko@auchan.pl  •

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!