Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Auchan na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piasecznie

10 000 zł dla dzieci zebrano podczas akcji “Tour de serwis wsparcia” zorganizowanej przez pracowników centrali Auchan w Piasecznie w maju 2023 r.

 

7 834.15 km przejechanych na rowerach stacjonarnych przez pracowników Auchan na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piasecznie w maju 2023 r., przełożyło się na darowiznę w wysokości 10 000 zł.  Kwota przeznaczona zostanie na dodatkowe wyposażenie sali do pikowania roślin.

 

Uroczyste przekazanie symbolicznego czeku odbyło się 31 maja 2023 roku w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji z udziałem członka Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego – pani wicestarosty Ewy Lubianiec. Przekazanie czeku nastąpiło na zakończenie II Piaseczyńskiego Marszu Osób z Niepełnosprawnościami i Ich Przyjaciół, z udziałem wielu zaproszonych gości, w tym burmistrza Piaseczna, pana Daniela Putkiewicza.

 

Projekt „Tour de serwis wsparcia” realizowany był od 5 do 27 maja br. w Auchan Piaseczno. Udział w nim wzięło 6 drużyn składających się z pracowników piaseczyńskiego sklepu sieci. Każda z drużyn otrzymała do dyspozycji swój rower stacjonarny. Uczestnicy mieli za zadanie przejechać jak największą liczbę kilometrów. Każdy przejechany kilometr to 1 zł na rzecz podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piasecznie.

 

Współpraca Auchan ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Piasecznie datuje się od 2017 roku. To dla naszej firmy ważny Partner. Podziwiamy działalność i zaangażowanie z jakim otacza swoich podopiecznych. To dla nas bardzo ważne, że dzięki naszej akcji „Tour de serwis wsparcia” mamy również swój wkład – mówi Hanna Bernatowicz, dyrektor Komunikacji Auchan Retail Polska. Zebranie takiej kwoty było możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników, którzy z entuzjazmem włączają się w inicjatywy niosące pomoc innym. Bez ich i aktywności sukces akcji nie byłby możliwy. Warto również podkreślić, że to pracownicy Auchan są pomysłodawcami akcji – dodaje H. Bernatowicz.

 

Firma Auchan to dla nas bardzo ważny Partner, który wspiera nas już od lat. Dzięki wielu wspólnym akcjom i otrzymanej pomocy możemy realizować wiele ciekawych pomysłów, przyczyniających się do wysokiej jakości naszej pracy. Jesteśmy wdzięczni firmie Auchan i jej pracownikom za zaangażowanie i serce jakie oddają tej sprawie – mówi Renata Walewska-Sajdak, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piasecznie.

Ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczego w Piasecznie Auchan Piaseczno współpracuje od 2017 roku. Pracownicy sklepu organizowali m.in.  wybór kolekcji plecaków z dziećmi z SOSW, choinkę charytatywną, warsztaty kulinarne dla dzieci. Zakupiono również wyposażenie kuchni terapeutycznej jako pracowni umożliwiającej integrowanie uczniów podczas wspólnego gotowania, w ramach  realizacji projektu „Od nasionka do jedzonka”

 

 


O Auchan

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów pod marką Auchan, supermarketów pod marką Auchan Supermarket, sklepami typu convenience store pod marką Easy Auchan, sklepami osiedlowymi pod marką Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce. Sieć posiada również sklepy franczyzowe w formacie supermarket i hipermarket. Więcej informacji na temat firmy znaleźć można na stronie www.auchan.pl/pl

 

Kontakt dla mediów:  Hanna Bernatowicz  h.bernatowicz@auchan.pl  •

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!