Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Auchan na Dzień Dziecka - Zabawa i rozwój z One Two Fun z troską o środowisko

W przeddzień wyjątkowego święta – Dnia Dziecka – Auchan Retail Polska oferuje gamę, przyjaznych dla środowiska zabawek marki własnej One Two Fun w przystępnych cenach, przygotowaną z myślą o budowaniu świadomości ekologicznej wśród najmłodszych.                W ofercie na sezon letni znajdują się zabawki drewniane z certyfikatem FSC wyprodukowane zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarki leśnej, zabawki z BIO-plastiku, zabawki do aktywności na świeżym powietrzu, a także pluszaki z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet.

 

Dzień Dziecka to święto wyjątkowe, na które czekają dzieci, ale też ich rodzice, którzy często stają przed dylematem, jaki prezent wybrać dla swoich pociech. Dlatego, jak co roku, przygotowaliśmy szeroką gamę ekologicznych produktów dla najmłodszych pozwalających zaspokoić różne potrzeby dzieci w każdym wieku. Jednocześnie zachęcamy naszych klientów do świadomych zakupów i przekonujemy, że każda indywidualna decyzja ma znaczenie. Mamy nadzieję, że klienci docenią różnorodność oferty i znajdą upominki, które sprawią radość ich najbliższym. – mówi Hanna Bernatowicz dyrektor Komunikacji Auchan Retail Polska.

 

Szczególną uwagę warto zwrócić na zabawki marki własnej Auchan One Two Fun. Są to  wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne zabawki w przystępnych cenach, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Klienci poszukujący zabawek przyjaznych środowisku naturalnemu mogą wybrać drewniane z certyfikatem FSC oraz pluszaki wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet, w tym m.in. maskotkę Bobra Julka, czy ulubionego bohatera dzieci króliczka Leo. Opakowania produktów marki własnej One Two Fun wykonane są z papieru z recyklingu, a w opakowaniach zabawek sterowanych radiowo (jak np. samochodziki) nie ma plastikowych okienek.

 

Dla dzieci lubiących lepienie z mas plastycznych marka One Two Fun oferuje zestawy tematyczne w walizkach: pizza, ciasto lub bar, a także kawiarenka i zestaw piesek.

 

Wśród nowości na lato 2023 klienci znajdą także zabawki i gry do aktywności na świeżym powietrzu, takie jak gumy do skakania, bumerangi, frisbee, zestawy do gry w hokeja,                           w koszykówkę, rzutki do celu, kręgle, latawce, rakietki, zabawki z BIO-plastiku do piasku                   i do zabawy nad wodą. W letniej ofercie Auchan warto zwrócić uwagę na basen dla całej rodziny oraz gamę akcesoriów do wody w jednej stylistyce kolorystycznej.

 

W ofercie sieci znajdują się także kreatywne zabawki stymulujące rozwój, zabawki Montessori, gry planszowe, gry przygodowe, gry symulacyjne, lalki, pojazdy i zabawki dla niemowląt.

 

 

 

_________________________

 

O Auchan

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów pod marką Auchan, supermarketów pod marką Auchan Supermarket, sklepami typu convenience store pod marką Easy Auchan, sklepami osiedlowymi pod marką Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce. Sieć posiada również sklepy franczyzowe w formacie supermarket i hipermarket. Więcej informacji na temat firmy znaleźć można na stronie www.auchan.pl/pl

 

Kontakt dla mediów:  Hanna Bernatowicz  h.bernatowicz@auchan.pl  •

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!