Aktualności firm stowarzyszonych

Auchan na Dzień Dziecka – oferta dla najmłodszych z troską o środowisko

Z okazji wyjątkowego święta - Dnia Dziecka Auchan Retail Polska wprowadza nową gamę, przyjaznych dla środowiska zabawek marki własnej One Two Fun - przygotowaną z myślą o budowaniu świadomości ekologicznej już wśród najmłodszych. W ofercie na sezon letni znajdują się zabawki drewniane z certyfikatem FSC wyprodukowane zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarki leśnej, zabawki do piaskownicy z BIO-plastiku, pluszaki z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet, a także zabawki wyprodukowane z naturalnego kauczuku i materiałów pochodzących z recyklingu.  Auchan Retail Polska zachęca rodziców i dzieci do podjęcia świadomych wyborów w duchu odpowiedzialności za środowisko i przyszłość naszej Planety.

Dzień Dziecka to święto niezwykle radosne, zupełnie inne niż wszystkie. Czekają na nie zarówno dzieci jak i rodzice, którzy często stają przed dylematem, jaki prezent wybrać dla swoich pociech. Auchan posiada szeroką gamę produktów dla najmłodszych pozwalających zaspokoić różne potrzeby dzieci w każdym wieku.

Wśród nowości na lato 2021 klienci znajdą zestawy foremek i łopatek na plażę, dmuchane materace i koła inspirowane tropikalnymi wzorami.  W ofercie sieci znajdują się kreatywne zabawki stymulujące rozwój, zabawki Montessori, gry planszowe, gry przeznaczone do zabawy na świeżym powietrzu, takie jak np. drewniane kręgle, rakietki, gry przygodowe, gry symulacyjne, lalki, pojazdy, zabawki dla niemowląt.

Szczególną uwagę warto zwrócić na nową gamę zabawek marki własnej Auchan One Two Fun. Są to  wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne zabawki w przystępnych cenach, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Klienci poszukujący zabawek przyjaznych środowisku naturalnemu mogą wybrać drewniane z certyfikatem FSC oraz pluszaki wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet. Warto podkreślić, że do wyprodukowania jednej takiej przytulanki wykorzystuje się 12 butelek pet! Także opakowania produktów marki własnej One Two Fun wykonane są z papieru z recyklingu, a w opakowaniach zabawek sterowanych radiowo jak samochodziki nie ma plastikowych okienek.

W tym roku na Dzień Dziecka i u progu lata oferujemy klientom szeroki wybór ekologicznych zabawek w bardzo dobrej cenie. Zachęcamy naszych klientów do świadomych zakupów i przekonujemy, że każda indywidualna decyzja ma znaczenie. Pokazujemy w ten sposób, że kupując prezent przyjazny środowisku realnie wpływamy na  jego ochronę a także uczymy dzieci od najmłodszych lat troski o naszą Planetę. Mamy nadzieję, że klienci docenią różnorodność oferty i znajdą upominki, które sprawią radość ich najbliższym. – mówi Dorota Patejko dyrektor Komunikacji i CSR Auchan Retail Polska.

***

O Auchan

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.

Kontakt dla mediów:  Dorota Patejko  •  d.patejko@auchan.pl  •

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!