COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Antybakteryjne i antywirusowe zabezpieczenie Twoich materiałów drukowanych

Docierając do swoich klientów używają Państwo między innymi drukowanych materiałów reklamowych. Wśród odbiorców tych materiałów mogą być osoby starsze, znajdujące się w grupie ryzyka czy po prostu zwracające uwagę na swoje bezpieczeństwo w czasach Covid19. Komfort odbiorców można zwiększyć poprzez zabezpieczenie materiałów drukowanych powłoką antybakteryjną i antywirusową.

Jeśli w planach mają Państwo produkcję

  • ulotek, folderów, broszur, katalogów  produktowych, które przechodzą z rąk do rąk,
  • wszelkiego rodzaju opakowań dotykanych przez wiele osób,
  • kartonowych ekspozycji przez dłuższy czas stojących w sklepach,
  • lub innych materiałów drukowanych z którymi klienci mają fizyczny kontakt

to warto rozważyć użycie dodatkowego zabezpieczenia, które podnosi bezpieczeństwo oraz komfort Państwa konsumentów. Coraz więcej marek sięga po odpowiednie, certyfikowane lakiery antybakteryjne i antywirusowe. Oferowane przez nas zabezpieczanie to lakier posiadający certyfikat niemieckiego instytutu QualityLabs, niszczący wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie, pozostawiając powierzchnię bezpieczną dla użytkownika. Lakier daje długotrwały efekt, jest nieszkodliwy dla zdrowia oraz spełnia normy recyclingu.

Altavia Polska specjalizuje się w realizacji kampanii marketingowych. Naszą misją jest pomoc w budowaniu owocnej relacji pomiędzy naszymi klientami a ich konsumentami. Dostarczamy efektywne rozwiązania do komunikacji z konsumentem. Klientom oferujemy szeroki zakres usług: strategia i kreacja, projektowanie standardowych i spektakularnych materiałów POS oraz opakowań, przygotowanie materiałów do druku, produkcja, dostawa i instalacja w punktach sprzedaży.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie udzielimy bardziej wyczerpujących informacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dariusz KOPCZYŃSKI
Senior Producer
ALTAVIA POLSKA

Mail: d.kopczynski(@)altavia.pl
Cell: +48 663 74 74 79

www.altavia.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Aktualności Rödl & Partner

Kodeks karny skarbowy – wyższe grzywny Od 2021 r. podatnikom grożą wyższe kwoty grzywien za popełnienie przestępstwa lub wykroczenia skarbowego. Co...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!