COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Antybakteryjne i antywirusowe zabezpieczenie Twoich materiałów drukowanych

Docierając do swoich klientów używają Państwo między innymi drukowanych materiałów reklamowych. Wśród odbiorców tych materiałów mogą być osoby starsze, znajdujące się w grupie ryzyka czy po prostu zwracające uwagę na swoje bezpieczeństwo w czasach Covid19. Komfort odbiorców można zwiększyć poprzez zabezpieczenie materiałów drukowanych powłoką antybakteryjną i antywirusową.

Jeśli w planach mają Państwo produkcję

  • ulotek, folderów, broszur, katalogów  produktowych, które przechodzą z rąk do rąk,
  • wszelkiego rodzaju opakowań dotykanych przez wiele osób,
  • kartonowych ekspozycji przez dłuższy czas stojących w sklepach,
  • lub innych materiałów drukowanych z którymi klienci mają fizyczny kontakt

to warto rozważyć użycie dodatkowego zabezpieczenia, które podnosi bezpieczeństwo oraz komfort Państwa konsumentów. Coraz więcej marek sięga po odpowiednie, certyfikowane lakiery antybakteryjne i antywirusowe. Oferowane przez nas zabezpieczanie to lakier posiadający certyfikat niemieckiego instytutu QualityLabs, niszczący wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie, pozostawiając powierzchnię bezpieczną dla użytkownika. Lakier daje długotrwały efekt, jest nieszkodliwy dla zdrowia oraz spełnia normy recyclingu.

Altavia Polska specjalizuje się w realizacji kampanii marketingowych. Naszą misją jest pomoc w budowaniu owocnej relacji pomiędzy naszymi klientami a ich konsumentami. Dostarczamy efektywne rozwiązania do komunikacji z konsumentem. Klientom oferujemy szeroki zakres usług: strategia i kreacja, projektowanie standardowych i spektakularnych materiałów POS oraz opakowań, przygotowanie materiałów do druku, produkcja, dostawa i instalacja w punktach sprzedaży.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie udzielimy bardziej wyczerpujących informacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dariusz KOPCZYŃSKI
Senior Producer
ALTAVIA POLSKA

Mail: d.kopczynski(@)altavia.pl
Cell: +48 663 74 74 79

www.altavia.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!