Nasze spojrzenie na…  •  Partnerzy

Ankieta koniunktury gospodarczej

Zapraszamy do wypełnienia corocznej ankiety koniunkturalnej AHK Polska, której celem jest badanie nastrojów przedsiębiorców i prognoz dla polskiej gospodarki i firm na najbliższy rok.

Jak aktualnie oceniasz kondycję biznesową Twojej firmy w porównaniu z ubiegłym rokiem? Jakie masz plany inwestycyjne i z jakimi trudnościami się mierzysz?

 

Badanie obejmuje aktualną sytuację rynkową, oczekiwania biznesowe, skłonność do inwestycji, uwarunkowania prowadzenia biznesu.

Oddaje nastroje gospodarcze na poziomie regionalnym i globalnym.

Wypełnienie ankiety online zajmuje ok. 7 minut.

Jak w poprzednich latach, liczymy na Państwa aktywny udział i z góry dziękujemy za udzielenie odpowiedzi do 22 kwietnia br.

 

ANKIETA

 

Dane są traktowane jako poufne, a ocena jest anonimowa, końcowe wyniki nie pozwalają na wyciąganie jakichkolwiek wniosków na temat konkretnych firm.

Ankieta koniunkturalna 2022 jest prowadzona w ścisłej współpracy z izbami bilateralnymi w Polsce, zrzeszonymi w International Group of Chambers of Commerce.

Wyniki stanowią podstawę do opracowania raportu ekonomicznego i zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej www.ahk.pl

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!