Podsumowanie wydarzeń

Ambasador Francji otworzył pierwsze w tym roku RDV biznesu CCIFP

<p style="text-align: justify;">We wtorek 12 stycznia odbyło się pierwsze w nowym 2016 roku Rendez-Vous Biznesu CCIFP. Ponad 140 przedstawicieli firm stowarzyszonych wzięło udział w spotkaniu, które tradycyjnie odbyło się w Ambasadzie Francji.</p>

>

Pan Ambasador Pierre Buhler wygłosił noworoczne przemówienie, w którym nawi?zał do tragicznych, ubiegłorocznych wydarzeń z Paryża, ale pozostawał pełen nadziei na lepsz? przyszłość dla całej Europy. Podkreślał, że francusko-polskie stosunki gospodarcze, ale również dyplomatyczne utrzymywane były na znakomitym poziomie, co pozwala nam spodziewać się kolejnego roku owocnej i efektywnej współpracy.

Maciej Witucki, Prezes CCIFP, również złożył najserdeczniejsze życzenia na rok 2016, podziękował za udany miniony rok, który był wspólnym sukcesem całej biznesowej wspólnoty CCIFP i wyraził ogromn? nadzieję na dalsz?, pomyśln? współpracę.

Po części oficjalnej, odbył się networkingowy koktajl, podczas którego zgromadzeni goście mieli okazję porozmawiać w swobodnej atmosferze przy lampce wina, wyśmienitym bufecie, a także skosztować tradycyjnej francuskiej galette des Rois.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie, a Ambasadzie za miłe przyjęcie!

[nggallery id=57]

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!