Izba

Alternatywne sposoby walki ze zmianami klimatu – jak trafić do wszystkich? - panel na Forum w Karpaczu moderowany przez Adama Sankowskiego

Adam Sankowski, członek rady CCIFP oraz Prezes Stowarzyszenia Francja-Polska poprowadzi panel dyskusyjny podczas najbliższego Forum Ekonomicznego, które odbędzie się w dniach 6-8 września w Karpaczu. Uczestnicy debaty zastanawiać się będą nad tym w jaki sposób kształtować postawy proekologiczne i mobilizować społeczeństwa i korporacje do większych wysiłków na rzecz walki z globalnym ociepleniem. 

Alternatywne sposoby walki ze zmianami klimatu – jak trafić do wszystkich?

6.09.2022, godz. 19:25 - 20:25

Globalne ocieplenie, zmiany klimatu – te hasła królują we wszelkich kanałach informacyjnych od wielu lat, międzynarodowe organizacje ekologiczne biją na alarm, coraz więcej krajów wprowadza strategie walki ze zmianami klimatu. Tymczasem część korporacji i krajów, które najbardziej przyczyniają się do pogorszenia klimatu, nie wprowadzają radykalnych zmian działania. Dodatkowo, niektórzy nadal negują zmiany klimatyczne lub nie wierzą w działania jednostki. W jaki jeszcze sposób można nasilić realne działania w kierunku regeneracji dotychczasowych skutków zmian klimatycznych i zahamowania dalszych? Jakie są alternatywne sposoby walki z globalnym ociepleniem?

Moderator:

Adam Sankowski, Prezes Zarządu, Stowarzyszenie Francja-Polska, Polska

Paneliści:

Carlos Moreno, Dyrektor, IAE Paris Sorbonne Business School, Francja
Małgorzata Golińska, Sekretarz Stanu, Główny Konserwator Przyrody, Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Polska
Przemysław Koperski, Poseł, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Polska
Katarína Hazuchová, Niezależna Analityczka ds. Środowiska, GPoT, ŠIOV, Słowacja
Haki Abazi, Przewodniczacy Komisji Spraw Zagranicznych i Diaspory, Zgromadzenie Kosowa, Kosowo

Zapraszamy do udziału w debacie, a także do śledzenia pozostałych aktywności CCIFP i firm tworzących wspólną reprezentację na Forum w Karpaczu. 

 

PEŁEN PROGRAM WYDARZEŃ >>>

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!