Partnerzy

Akcja charytatywna pod hasłem: UKRAINA – jesteśmy z Wami I UKRAINE – nous sommes avec vous !

Zapraszamy serdecznie do udziału w akcji charytatywnej pod hasłem: UKRAINA – jesteśmy z Wami I UKRAINE – nous sommes avec vous !

Celem akcji jest zebranie funduszy na zakup sprzętu specjalistycznego przeznaczonego do operacji neurochirurgicznych. Urządzenia te zamierzamy zakupić i wysłać do Kijowskiego Szpitala Ambulatoryjnego, w którym przeprowadzane są masowo operacje neurochirurgiczne rannych żołnierzy i cywilów. Zapotrzebowanie na ten sprzęt ratujący życie jest ogromne, bo szpital go został w wyniku rosyjskich działań w dużej mierze pozbawiony.

Punktem kulminacyjnym akcji jest koncert charytatywny, który odbędzie się w Konstancińskim Domu Kultury „Hugonówka” 4 czerwca 2022 r, (sobota) o godz.19.00.

Gwiazdą wieczoru będzie CHRIS SCHITTULLI a towarzyszyć mu będzie Wiesław Prządka Quartet w składzie: Wiesław Prządka (akordeon, bandoneon), Rafał Karasiewicz (fortepian), Zbigniew Wrombel (kontrabas), Andrzej Mazurek (instrumenty perkusyjne).
Gościnnie wystąpi duet operowy Magda i David Beucher.

Sponsorem może być każdy, kto wpłaci na podane poniżej konto minimum 100 zł albo zakupi cegiełkę o tej wartości przed koncertem.

Cegiełka uprawnia do uczestnictwa w koncercie.

Liczba miejsc ograniczona.

Konto bankowe na które można wpłacać środki z adnotacją „Pomoc dla Ukrainy”

Rotary Klub „Konstancin” 98 1090 1043 0000 0001 3413 6410

Plakat:

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!