Aktualności firm stowarzyszonych

Air France prezentuje nowy film pokładowy o standardowych procedurach bezpieczeństwa w czasie lotu

Warszawa – 2.03.2021 r.  - Od wczoraj (1 marca b.r.) pasażerowie podróżujący Air France mogą po wejściu do samolotu obejrzeć nowy film. Linia właśnie wyprodukowała wideo, na temat standardowych procedur bezpieczeństwa podczas lotu, które jest nową wersją filmu wyświetlanego przed startem każdego rejsu międzykontynentalnego. Poza oczywistą, ważną treścią, wideo pokładowe jest zawsze dobrą okazją do zaprezentowania ducha marki Air France, która mocno akcentuje swoje francuskie pochodzenie i francuski styl życia.

Występujący w filmie personel pokładowy Air France wyjaśnia procedury bezpieczeństwa podczas „spaceru” po największych atrakcjach Francji, dynamicznie przenosząc widza z Opery Garnier do ogrodów Wersalu, poprzez słoneczne plaże Lazurowego Wybrzeża i legendarny Hotel Martinez. Przygotowana we współpracy z Agencją  Rozwoju Turystyki Francji „Atout France „podróż” wiedzie dalej, prezentując ikony francuskiej turystyki - winnice Prowansji, kryjące skarby historii muzea, pokazy mody i paryskie kafejki nad brzegiem Sekwany, kończąc na tarasie widokowym wieży Eiffel’a, skąd pracownicy Air France pozdrawiają pasażerów. Artystycznej, kolorowej i żywej filmowej opowieści o zapinaniu pasów i składaniu stolików pokładowych towarzyszą inspirujące obrazy Francji w tle i muzyka specjalnie skomponowana w tym celu przez francuskiego kompozytora Ludovic’a Bource, zdobywcę Cesara i Oscara.

Elegancka, kolorowa i dynamiczna forma filmu, to artystyczny hołd dla sztuki podróżowania „a la francaise”, ale jednocześnie sposób na pozyskanie uwagi podróżnych, aby przedstawić im ważne dla bezpieczeństwa lotu instrukcje. Sześć lat po ukazaniu się ostatniego wideo, nowy film jest dostosowany do różnych układów samolotów oraz kabin, a także uwzględnia nowe treści i regulacje w kwestii bezpieczeństwa na pokładzie.

„W tym nowym filmie chcemy w emocjonujący sposób zaprezentować to, co najlepsze we Francji. Załogi Air France są gotowe na powitanie naszych pasażerów. Mamy nadzieję, że podczas każdego lotu będziemy mogli stworzyć niezapomniany nastrój podróży we francuskim stylu, pamiętając o bezpieczeństwie, które pozostaje naszym stałym priorytetem.” - powiedziała Catherine Villar, Starszy Wiceprezes ds. Obsługi Klienta w Air France.

Za przygotowanie filmu Air France jest odpowiedzialna jego nowa agencja kreatywna Aura by Omnicom we współpracy z Atout France, Agencją Rozwoju Turystyki Francji. Reżyseria i scenografia - Romain Quirot. Muzykę, specjalnie na tę okazję, napisał Ludovic Bource, francuski kompozytor, zdobywca Cezara i Oscara.

***

Kontakt dla prasy:

Agnieszka Plewczyńska

Agencja No-Name PR

e-mail: no.name.pr.agency@gmail.com

Tel. 536 924 839

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!